Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nehéz eltörni egy ember orrát?

Nehéz eltörni egy ember orrát?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok . Vannak egoista "Nagymenő" páwák a suliba és ha kötekednének akkor én nem szólalok meg hanem inkább ütök . Ahhoz hogy eltörjem az orrát ahhoz teljes erőből meg kell ütnöm az orrát?

2013. júl. 12. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy betöröd az orrát, de téged meg elvisznek testi sértésért, kifizetnek a szüleid egy csomó pénzt, eltanácsolnak az iskolából
2013. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mondjuk ez is igaz , de akkor megoldhatatlan a nézőpontomból a "nagymenők" kiiktatása...
2013. júl. 12. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia abszolút nem megoldhatatlan a kiiktatásuk! Amikor kötekednek (gondolom ez alatt azt érted, hogy beszólnak) szólj vissza és várd hogy ő üssön először utána már jogos önvédelem ha megütöd. De nem biztos, hogy a legjobb ha betöröd az orrát ütheted de ne teljes erőből csak annyira, hogy könnyezzen, megszédüljön így időt nyersz. Utána üthetsz egyet gyomorszájra azt már ütheted erősebben is. Ha még utána is kötekedik ismételd meg ugyanezt. DE ha nem tudsz verekedni inkább járj valami edzésre küzdősport vagy önvédelmi mert a végén még te leszel megverve. Ha segítség, tanács kell írj nyugodtan!
2013. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 petike20 válasza:
hali nekem is tanács kéne, hogy érdemes ütni ha belém kötnek egyenesen vagy horog de hallottam ha nem jól ütöl eltörhet a kezed vagy kimehet a csukló is és hova hogy ne keledjen bokszolni birkozni pegyen vagy nagyon fájjon hogy ne keménykedjen tovább
2014. máj. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!