Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nincs hobbim és kitartás...

Miért nincs hobbim és kitartásom semmihez? Miért vagyok ilyen csapongó?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, van férjem, van gyerekem, de még mindig nem találtam meg azt a hobbit amit szívvel-lélekkel csinálnék, pedig annyira hiányzik valami amivel elfoglaljam magam... Mindig újabb és újabb dolgokba "szerelmesedek" bele aztán 1-2 hét alatt elunom és kész... Pl fotózás, scrapbook készítés, sport stb... ://
2013. júl. 12. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocs, nem akarlak fárasztani az asztrológiával, de nem vagy véletlenül Ikrek? Ennek a jegynek ez tipikus tulajdonsága :-)
2013. júl. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele.
2013. júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a foglalkozásod?
2013. júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én is pont ilyen vagyok 13 éves lányként :D bár mondjuk nálam a videózás már hosszabb ideje tart...
2015. júl. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!