Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek! Átiratko...

Nem tudom mit tegyek! Átiratkozzak vagy ne?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy a legjobb barátnőmmel egy tagozatra kerültünk, de én egyszerűen utálom a francia nyelvet és a jelenlegi osztálytársaimat is. Ő dettó így van vele, kivéve az, hogy a francia azért neki tetszik, viszont neki a szülei azt mondták, hogy nem íratják át, mert hogy nem fognak ezért összevissza szaladgálni így járt. Nekem viszont megengednék, de én meg nem akarom ott hagyni, mert úgy érzem akkor rossz barátnő lennék. Már beszéltünk erről és azt mondta nyugodtan menjek el, de közben meg látom rajta, hogy nagyon nem akarja és attól is félek, hogy megszakadna a kapcsolatunk, ha nem látnánk egymást mindennap, mint általánosban. Szerintetek?

2013. júl. 12. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha már mind a ketten így jártatok, akkor együtt csináljátok végig. Ketten könnyebb, mint egyedül.
2013. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!