Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Könyvet szeretnék írni, de...

Könyvet szeretnék írni, de nem tudom milyen témában írjak. Ti milyen fajta könyveket olvastok szívesen?

Figyelt kérdés

2013. júl. 13. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Vótmá!!:D Múlthéten is volt egy hasonló kérdés már!!:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


Amúgy, feldobok megint pár témát, hátha beindítja a fantáziád:


űrutazás, romantika, sellők, tündérek, királyok, várak, időutazás, dinoszauruszok, dimenzióutazás

2013. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2013. júl. 13. 21:55
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg volt ez a kérdés, nem baj hogy most ugyanazt válaszolom, mit az előzőnél?:$


:) Nagyon aranyos, hogy meg kérdezed, mit szeretnénk olvasni. Igazából ma már az a lényeg, hogy eredeti legyen. Mert ha azt mondod: "Írtam egy vámpíros könyvet..." akkor már ujjal mutogatnak "Ez a Twilight!!" akkor is ha TELJESEN más a története. Szerintem teljesen MINDEGY hogy mit írsz, hogyha:

1. Nem másolt

2. Nem erőltetett

(Tipikus elrontott példa: Hűvösvölgyi suli. Jó, oké...nem akarok most ítélkezni a könyv felett, ha érdekel, keress rá). Én tényleg azt javasolnám neked, hogy szívből írj, és hogy úgy írj, hogy a végeredményre büszke légy, és olyan legyen, amit te is elolvasnál.

És végül is a kérdésedre a válasz ( :) ): én mindent elolvasok, HA az a könyv oda teszi magát.

Remélem segítettem neked.;)

2013. júl. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!