Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatotok a vízöntő ill. kos csillagjegyű emberekről?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
hát, bár nem hiszek az ilyen dolgokban, d egy biztos, minden kos ismerősöm fejjel a falnak típus
2009. okt. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kos ismerőseim csak a pillanatnak élnek, a vízöntő ismerőseim(és én is) nagyon szabad szelleműek.
2009. okt. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy a horoszkóp nem igaz, és az ember személyisége rendkívül bonyolult ahhoz, hogy kategórikusan kijelentsük, hogy aki X és Y dátum között született, az kedves, jókedvű, barátságos, de ha feldühítik, mérges, ha elszomorítják, sír, ha megrugják, fáj neki.
2009. okt. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó, nem a kétkedésre vagyok kíváncsi... Én se mondom, hogy 100%-ban igazak, de van benne valami. Gondoltam, hogy valaki ideírja...
2009. okt. 20. 13:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Kos vagyok és abszolút igaz rám ennek a csillagjegynek a jellemzői. Lobbanékony vagyok és temperamentumos, makacs, igazi vezéregyéniség, fejjel a falnak típus. Mindig ezerrel pörgök, és ritkán merülök le:D
2009. dec. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vízöntőként írok,de más Vízöntőkről.Szerintem nagyon lehet őket szeretni,jó beszélgető partnerek,általában nagy tudásúak,művésziek és jellemesek.

A Kosokról annyi tapasztalatom van,hogy mérhetetlenül sok energiájuk van,bármit képesek megvalósítani,amit a fejükbe vesznek,háborúpártiak,általában művészi hajlamaik is vannak,pozitívak,és jó szerelmi partnerek...:)

2010. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Hát akkor most magamhoz ragadnám a "tollat".


Mivel vizöntő vagyok, így először a kosokról írnék pár szót. Van egy két kos imerősöm, és elmondhatom, néha idegesítő figurák, megfontolatlanok, de energiájunk és magabiztosságuk viszi őket előre. Agresszivitásra hajlamosak, de ennek ellenére jó barátok és csodálatra méltó az az akaraterő amivel elérik céljaikat.


A vizöntő nem ilyen, ő nem az erő, hanem az ész embere. Elképesztő ismeretekkel rendelkeznek, és szeretik is halmozni a tudást, magáért a tudásért. Kitünő, különc figurák. Nagyon erős jelleműek, igazi egyéniségek. A leg objetivabb jegy mind közül. A problémat, madártávlatból látja, összességében, és megoldásával sem késlekedik.


E két jegy kitünően kiegészíti egymást. A kos az erő, a vizöntő az ész, együtt akár a földet is kimozdithatják a pályájáról.

2010. júl. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
óh, dánke! köszi a válaszokat ;)
2010. júl. 26. 13:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Én vízöntő vok, a kos jellemzőivel. :-D
2010. szept. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!