Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szjg! Válaszolnátok? :-)

Szjg! Válaszolnátok? :-)

Figyelt kérdés

Szjg Remény

Október 15. péntek


(...)

Cortez videóhívást inditott. Megdörzsöltem az arcom, kifújtam a levegőt, aztán rányomtam. Kissé hátrahökköltem, mert a kameraablakomat látva annyira rosszul néztem ki, hogy féltem, Corteznek örökké rémálmai lesznek. Az ő kamerájais működésbe lépett, ésegy pillanattal később megláttam. Sötétben, csaka laptop ésa tévé fényevilágítotameg az arcát.A falnak dőlve ült és csodálkozvanézett rám. Mármint az ablakomra.

- Szia -mondta szomorú mosollyal az arcán.

- Szia -túrtam bele idegesen a hajamba. - Bocs amiért. Szóval, hogy így né-

zek ki. - nyögtem ki.

Mosolyogva megvonta avállát.

- Hogy vagy?

- Nem túl jól - sóhajtottam.

- Gondolom - biccentett komolyan.

- Sose láttam még ilyennek őket. - töröltem meg a szemem, mert ismét folyni keztek a könnyeim. - Azt hittem, minden rendben. Legalábbis én nem vettem észre semmit - szipogtam.

- Nem vettél észre valamit? De meglepő. - nevetett keserűen.


Ezt Cortez hogy értette?


2013. júl. 15. 18:05
 1/3 anonim válasza:
Ezt arra értette (szerintem), hogy ekkor már régóta szerelmes volt Renibe, de hiába küldött már előtte sok sok jelet, Reni nem vette észre...vagy nem akarta elhinni
2013. júl. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja! Amikor logika hét volt, én Reni nem tudta kirakni a rubik kockát, Cortez mondja is hogy arra sem jött rá hogy több mint 2 éve szereti, ezért ezt is valószín annyi időbe telik rájönnie hogy is van.
2013. júl. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja :)
2013. júl. 27. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!