Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Éjjel nappal Budapest?

Szaloncuki kérdése:

Éjjel nappal Budapest?

Figyelt kérdés
Mondja már meg nekem legyenszíves valaki, hogy mi ezaz éjjel nappalsz.rság, de most komolyan mit akarnak belőle kihozni elmondják mindenkinek, hogy ez nem egy valóságshow elmondják kinek mi a neve és erre a fókuszban mert már ott is ez a szenny megy!!!, ott meg már ugy állitják be mintha ez télleg megtörténne?!
2013. júl. 15. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Szóval ilyenek mennek a tévében. De jó hogy 4 éve nem nézek TV-t :)

Mondjuk a neten összefutottam már vele...

2013. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Négy éve? Nálam még csak fél éve tart a megvonás. De azóta sokkal jobb! Már csak az édességről kell leszoknom. :) Kérdező, szerintem te is sz@rjál bele az ilyen sz@rságokba. :D
2013. júl. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is lemondtam a TV-ről pár hónapja persze jó filmeket esetleg normális és tényleg szórakoztató nem agyzsibaztó nagyon humoros sorozat:Munkaügyek. :)
2013. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Tv-t én sem nézek már 4-5 éve,de ezekbe a csodabogarak a neten is belefut az ember sajnos. Kedves kérdező sztem nyomd ki a TV-t és olvass inkább egy jó könyvet..:P
2013. júl. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Éjjel-Nappal Budapest? A facebook-on 10-en évesek rajonganak érte, ezáltal ők is nézik! Akik nemsokára mind a plázákban fognak lófrálni, és sajnos az utcán végzik 10 év múlva!


A média remek erkölcs tanító! Számomra a média egy semmi! Amit mondanak, mind hazugság!

2013. júl. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hű, mennyien vagyunk már. :) Kellene csinálni egy ilyen kampányt, hogy NE NÉZZ TV-T, SZEBB NÉLKÜLE AZ ÉLET (és főleg valóságosabb)! :d Bár aki függővé vált, az úgysem akarna lemondani róla. :(
2013. júl. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom!

Szörnyű példát mutatnak, pedig mennyi műsor van, amit helyette játszhatnának.


Mondom ezt úgy, hogy még szinte abba a korosztályba tartozom, akiket ezzel megcéloztak :S

2013. júl. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!