Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Balaton Sound-ot hogy őrzik?

A Balaton Sound-ot hogy őrzik?

Figyelt kérdés
Ezt amiatt kérdezem hogy ott van a Balaton parton. És hogy akkor be lehetne szökni a vízen keresztül? vagy ezt hogy ellenőrzik?

2013. júl. 16. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem tudok hozzászólni, de például a Sziget Fesztiválra évekkel ezelőtt be akart valaki úszni, és belefulladt. (A Sziget történetéről szóló könyvben volt.) Azóta csak ki van írva, hogy úszni tilos. Gondolom nem akarják követni a példáját. Biztos a Soundon is megoldják valahogy. Én csak kívülről láttam, de el volt kerítve. A víz felőli oldalon nincs elkerítve?
2013. júl. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hiába szöksz be, mert karszalag van (úgy gondlom), azt meg nem lehet szerezni. Lebukás esetén pedig ha csak megvernek a biztonságiak (amit persze nem helyeslek), még könnyen megúsztad.
2013. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha bejutsz, szerintem annyi ember között nehéz lebukni....
2014. márc. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!