Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki mit tud az ACN-ről pontosan?

Ki mit tud az ACN-ről pontosan?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy ott milyen jellegű a munka, milyenek a feladatok, ha engem felvesznek, nekem feladatom beszervezni embereket vagy elég ha rendesen dolgozom? Valamint, hogy kell-e nekem személyesen alaptőkét befektetnem ahhoz, hogy dolgozhassam?

2013. júl. 18. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
65+áfa, amit befizetsz. De ezt visszakapod, ha beszervezel másik két embert, akik szintén befizetnek ugye 65+áfát. Amúgy meg sok mindent ígérnek. Most például azzal szédítenek, hogy fúúúú, jön a bankszektor, és ezzel hirtelen nagyon gazdag leszel majd, csak most fizesd be a 65-öt...
2013. júl. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
ja, persze 30 napon belül kell prezentálnod azt a két embert, csak úgy kapod vissza...
2013. júl. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy MLM-cég, ahol a fő termék a különböző szolgáltatói számlák (áram, gáz, telefon stb.)

Ennél részletesebbet nem tudok, de csinálja pár általam értelmesnek tartott ember, ezért valószínűsítem, hogy valódi MLM-ről van szó, nem pilótajátékról. Más kérdés, hogy nem tűnik nekem igazán jó MLM-nek, de ezt a felületes információim alapján írom.


Ha valódi információkhoz akarsz jutni, tedd fel a kérdéseid annak, aki invitált. Ha komolyan veszi magát, alighanem fog tudni rá válaszolni (vagy tudja, kitől kérdezze meg).


"...ha engem felvesznek,..."

Itt nem felvesznek, hanem kvázi te veszed fel őket. Te döntesz úgy, hogy dolgozol-e velük, vagy sem.


Első közelítésben azt érdemes megkérdezned, hogyha te regisztrálsz, de egy darab embernek nem beszélsz a lehetőségről, és soha senki sem csatlakozik hozzád, akkor ez milyen előnyöket biztosít számodra. Alapszinten ugyanis minden MLM a regisztrált és/vagy külsős vásárlókból él. Ha nekik nem éri meg, akkor az egész kártyavár.

2013. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

"Első közelítésben azt érdemes megkérdezned, hogyha te regisztrálsz, de egy darab embernek nem beszélsz a lehetőségről, és soha senki sem csatlakozik hozzád, akkor ez milyen előnyöket biztosít számodra."


Erre a válasz nekem az volt, hogy "de hát mindenki ismer még két embert..."


Alapvetően 83ezer forintért vehetsz jogot, hogy szolgáltatásokat adj el, és azoknak a hasznából részesedj. Tehát eladsz egy telefon-előfizetést, és kapsz belőle pár százalékot.


Manapság nem szoktak pénzt kérni azért, hogy eladhass valamit... Mindenki két kézzel kap az értékesítők után. Ha pénzt kérnek tőled, lenyúlnak. Akármilyen címszóval (liszenszdíj, persze.. :) teszik is azt.

2013. júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
ohoo, itt nagy tévhitek vannak! hozzám lehet priviben fordulni a kérdésekkel :)
2013. okt. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%

"Első közelítésben azt érdemes megkérdezned, hogyha te regisztrálsz, de egy darab embernek nem beszélsz a lehetőségről, és soha senki sem csatlakozik hozzád, akkor ez milyen előnyöket biztosít számodra."


Ha nem dolgozol nem keresel....mint a többi munkahelyen :)

2013. okt. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ha nem dolgozol nem keresel..."


Ha itt a munka olyanok beszervezése, akik befizetnek pénzt, akkor ez egy pilótajáték. Bocs, a rossz hírért.

2013. okt. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

10-10 14:28

- Ha regisztrálok, de egy darab embernek nem beszélek a lehetőségről, és soha senki sem csatlakozik hozzám, akkor ez milyen előnyöket biztosít számomra?


- Ha nem dolgozol nem keresel....mint a többi munkahelyen :)


---------------------

Ha ilyen választ kapnék, valószínűleg az első gondolatom az lenne, hogy ha véletlenül jó is ez az üzlet, ezzel az emberrel nem szeretnék együttdolgozni. Ha reagálnék rá, az valami ilyesmi lenne:


- Köszönöm a válaszát, asszonyom. Úgy tudtam, nem munkahelyet kínált, hanem egy MLM-válllakozást. A kérdésem meg pusztán az volt, hogy milyen előnyöket biztosít számomra egy pozíció hálózatépítés és forgalmazás nélkül. Nem az, hogy mennyit keresek. Tudniillik egy MLM-üzletben sokkal több a fogyasztó, mint az aktív hálózatépítő. Enélkül működésképtelen lenne a rendszer. Engem ezért az érdekelene, milyen előnyt biztosít a rendszer annak, aki alatt nincs hálózat. Tetszik tudni, egy barátom benne van egy másik MLM-ben. Nem épít hálózatot, mégcsak nem is értékesít, csupán magának vásárol 2-3 havonta ezt-azt. Ezeket a termékeket csak abból az MLM-rendszerből tudja megvásárolni, és regisztrált tagként mintegy negyedével olcsóbban jut hozzájuk. Maximálisan elégedett velük, és párat magam is kipróbáltam. Tényleg kíváló minőségűek. Abban a hálózatban megéri bennmaradni akkor is, ha az ember nem akar üzletet építeni. A barátom szponzorvonala nem az ő befizetéseiből keresi a pénzt, hanem abból a pénzből részesednek, amit ígyis-úgyis elköltene. Az árban bennelevő marketingköltség egy részét fizetik ki nekik a reklámfelületek helyett. Az ön által ajánlott ACN-nél milyen ehhez hasonló ajánlatot tudnak nekem adni, ha nem szeretnék hálózatot építeni? Remélem, másodszorra már nem tetszik mellébeszéléssel kikerülni a kérdést.

2013. okt. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!