Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség! 1-éve körülbelül a...

Segítség! 1-éve körülbelül a T-mobile-nál felvettem egy telefont, előfizetésre, egy darabig fizettem a számlát, aztán már nem. Pár hónapja jött 2-levél is, hogy 75. 000 ft os tartozásom van, nem fizettem be! Behajthatják?

Figyelt kérdés
Ez az Intrum Justitia kft.Valami behajtó cég. Most ilyenkor mi van?
2013. júl. 18. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Minek veszel akk drága telefont? Megérdemled. Am behajthatják.
2013. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké.Nincs semmi a nevemen,ráadásul erről a cégről csak rosszat olvastam a neten fórumban!
2013. júl. 18. 22:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy ideig még levelekkel bombáznak de ha elfogy a türelmük akkor kapsz egy utolsó esélyt a fizetésre, amit ha nem rendezel és velük sem beszéled meg a dolgokat akkor jöhet a behajtás.

Inkább fizesd ki, gondolom a telefonodat azóta lekapcsolták sim kártyával együtt.

Miért nem fizetted? Ha tudtad hogy nem fogod tudni fizetni 1-2 évig akkor minek vettél telefont részletre és miért olyan drágát?

Nem értem ezt a logikát, hogy sokan miért hiszik azt hogy így olcsóbb egy drága telefon, pedig nem az csak nem egy összegbe kell fizetni. Én is úgy vettem telefont hogy azért mérlegeltem hogy mit tudok vállalni arra az esetre ha esetleg munkanélkülin leszek, igaz nehezen de akkor is fizettem a telefonom utolsó 2-3 havi törlesztését, plusz a mobilszámlát. Csak azért bírtam fizetni mert figyeltem hogy mennyibe fog nekem havonta kerülni.

2013. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lekapcsolták persze.Azóta vettem készpénzre egyet meg új a kártyám is.Na de akkor a kérdés az az,hogy ennyi erővel a fél ország behajtás alatt van,mert nem én vagyok az egyetlen ember aki tartozik a Tmobilenak,vagy akár Vodafone vagy más szolgáltató...
2013. júl. 18. 22:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Ráadásul az egyik ismerősöm a Telenornak tartozik 16 ezer forinttal,és még semmit sem hajtottak be tőle,csak a levelek mennek állandóan,szóval érdekes na.
2013. júl. 18. 22:42
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat 160ezerrel,elírtam!
2013. júl. 18. 22:42
 7/7 Fanny1885 ***** válasza:
Az van,h be fogják hajtani. Előbb-utóbb lesz munkahelyed,akkor rögtön lefogják a fizud 33%-át. Vagy lesz bakszámlád amit inkasszálnak. Az összeg pedig rohamosan nőni fog és eléri azt a szintet,h BAR listára tehetnek. Illetve mostmár KHR-nek hívják. És akkor soha többet nem tudsz semmit hitelre venni. Semmit. Nekik nem sürgős,mert ebből élnek. Megveszik a cégektől az adósságot és szép lassan behajtják. Akkor jössz ki ebből legjobban,ha megeggyezel velük. Írjál nekik e-mailt és kér részletet. Hivatkozz a rossz anyagi helyzetedre és kérj olyan részletet amit tényleg tudsz fizetni. Nyilván ne 5 évre azért... Jobb az ha tiszta vagy,mert előbb-utóbb majd lakást akarsz venni v bármi. Gondolni kell a jövőre.
2013. júl. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!