Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék venni?

Sebikori100 kérdése:

Hol tudnék venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy v for vendetta azaz: [link] ilyen maszkot de olyanba hogy a szeménél sötétített legyen.Jó internetről is csak ne előre keljen fizetni hanem utánvéttel.Árban pedig max 2000-2500 ft-ig.

2013. júl. 19. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebayen van egy csomó (bár ezt a szemes dolgot nem tudom). Beírod hogy "v for vendetta mask" vagy "guy fawkes mask" és lesz egy csomó. Utánvételes nem hinném, hogy van, de simán jó az előre utalás is szerintem.

Googleben is talán többet talál, ha Guy Fawkes maszkot keresel.


Vaterán is van fent jó pár. Azt írd be a vatera keresőjébe, hogy Guy Fawkes (én ne azt, hogy v for vendetta vagy v mint vérbosszú).

Biztos van közte olyan is, ahol tudsz utánvétellel venni, vagy megkéred őket.

2013. júl. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a válasz de előre utalással biztos hogy nem akarok meg lehetőleg magyar oldalról de azért mégegyszer köszi :)
2013. júl. 19. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor vatera jó lesz. Megkéred az eladót, hogy utánvétellel küldje. Vagy lehet, hogy valamelyik eleve küld utánvétellel.
2013. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi majd a vaterán megpróbálom
2013. júl. 20. 01:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!