Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem rég csináltam Tumblrt,...

Nem rég csináltam Tumblrt, aminek a látogatottsága nagyon jó, de sajnos eléggé kevesen követnek. Milyen tippeket tudnátok javasolni, hogy több követőm legyen?

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha fandom blog vagy akkor legyél aktív az imádott területeken, ha hipster akkor nem tudok segíteni
2013. júl. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak sima blogom van, amin képek vannak.
2013. júl. 20. 19:26
 3/7 anonim válasza:

Mi a blogod témája? Belinkelnéd? Vegyél részt promo játékokban, kövess be embereket és kérd meg őket, hogy csekkolják a te blogodat is, nagyon sok magyar tumblis van:D

- [link]

2013. júl. 21. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A tumbli témája a fényképek, ruhák, természet.Bekövettelek tumblin!Köszi a segítséget!:)
2013. júl. 21. 11:04
 5/7 anonim válasza:
100%

Hát, nekem hypster blogom van :D Egy hete csináltam, azóta 269 követőm lett. Nem tudom, az nálad soknak számít vagy kevésnek :D

A lényeg az, hogy legyen egy témaköröd. Például nekem ha most hypster blogom van, akkor nem fogok képeket posztolni a Metallicáról. Szóval, mindig maradj az adott témakörnél. Ez az első szabály. A második, hogy legyen egy szép, átlátható, mégis különleges témád, amit nem csak a tumblr.com-ról szedtél le, hanem igenis sokat kutakodtál, mire megtaláltad. Rengeteg tumblis oldal van, ahol egy csomó téma található, amiket felhasználók készítettek. Ezek sokkal szebbek, mint azok a random témák, amiket csak úgy a tumblr főoldalán találsz. És ezért különlegesebb is lesz a blogod, mivel nem minden második embernek legy ugyanaz a témája, mint neked. Ha lehet, ne legyen full fekete (csak abban az esetben ha a blog sátánista témájú képekkel van tele) és ne is legyen túl mintás, hanem olyan egyszerű, de nagyszerű, sidebarral. Ha szép témád van, az már magában nyereség, mivel amit a látogatóid először meglátnak, azok nem a posztok, hanem a témád, és ha a témád elnyeri a tetszésüket, akkor meg fogják nézni a posztjaidat és még be is követnek.

A harmadik dolog, hogy tölts fel Te is képeket! Lehet sajátkészítésűeket is, de egy kis csalással lehet neten talált, kevésbé ismert képeket is. Az emberek nyitottak az új dolgokra, és minél kevésbé ismert valami, annál nagyobb érdeklődéssel fogadják majd.

A negyedik, hogy kövess be blogokat! Lehetőleg a te témaköröddel megegyezőeket.. írj nekik üzenetet, dícsérd meg a blogjukat, csevegj velük, kérd meg őket, hogy csekkolják a blogodat és hogy nagyon örülnél neki, ha véleményeznék, esetleg tanácsot adnának, hogy mivel tudnád kijobbítani.

Az ötödik. Vegyél részt ilyen rebloggolós-lájkolós versenyeken. Manapság egyre több blogger csinál ilyeneket. Csinál egy képet és rebloggolni, vagy lájkolni kell. Majd elegendő reblognál/lájknál kisorsolja, vagy épp kiválasztja a neki legjobban tetszőt. És ha a feljebb említett tanácsokat megfogadod, akkor elég nagy esélyed lesz rá, hogy a Te blogod lesz az, ami megnyeri ezt a versenyt.

Na, regény vége. Huh, remélem valamit azért segítettem. Legalábbis nekem így sikerült követőket gyűjtenem, szóval... :)

2013. júl. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem az eléggé sok követőnek számít :) Nagyon szépen köszönöm a segítségedet! :) Esetleg belinkelnéd a Tumblid?Bekövetnélek :)
2013. júl. 25. 10:46
 7/7 anonim válasza:
flawless-hbu :)
2013. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!