Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálnak hogy olyan sok...

Mit csinálnak hogy olyan sok lájk van a facebook képükön?

Figyelt kérdés
látom,hogy sok lánynak a facebookon egy képük alá akár 100-150 lájk is összegyűlik.hogy csinálják?mivel ilyen népszerűek?

2013. júl. 20. 13:51
 1/4 anonim válasza:
Én spec. rá untam a F.b-ra..... pont ezek miatt a dolgok miatt. Ezen versenyezni, :)... neharagudj, hány évesek vagytok:? Ez legyen a legnagyobb bajod. Soha se like-oltam olyan képeket amin a kis p.csa a tükörbe fotzgatta magát.... mert egy rakás sz@r, és kész. Sokkal fontosabb ha valaki az egyéniségéhez kapcsolodo érdekes (akár vicces) szituban látható a képen. Volt egy spanom: aki csupa retkesen ált a Tiszában, kezében egy 50kg-s harcsával..... kapott is vagy 2000like-ot. Mondanom se kell r@hadt mod nem kötötte le.
2013. júl. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
tanga?
2013. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is van nem egy ilyen ismerősöm rohadtul utálja mindenki őket de mégis. Egyszerű, privibe megkérik az embereket, hogy likeolják. Bár szerintem szánalmas úgyhogy inkább lesz 30 likeom minthogy ilyeneket csináljak.
2013. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Változtasd meg az előzőre(ne feltöltsd, hanem a mappákból válaszd ki..) majd azonnal vissza a mostanira.. de ersze az előzőt töröld.. Ezt megcsinálod 2 napon keresztül mindkét nap 3-szor és bőven elég..
2014. aug. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!