Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a tetkód jelentése?

Mi a tetkód jelentése?

Figyelt kérdés
Mi késztetett rá?
2009. okt. 21. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Nekem egy virág kolibri konstrukcióm van. Elég átlag de nem a minta a jelentés hanem az hogy miért csináltattam . A lényeg hogy elkerültem egyetemre és már középsuliban is kolis voltam (18 fős volt a koli) szóval azokat akik ott voltak nagyon szerettem és sajnáltam hogy az egész várost magam mögött kellett hagyjam ezért úgymond emlékeztet a tetkó arra hogy milyen jó volt a középsuli és hogy örökre szóló barátságokat kötöttem.
2009. okt. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Nekem nő létemre sárkányom van,imádom,nem tudom,majd megbánom-e.

Nem volt semmi különleges alkalom,régóta tudtam,hogy nekem ilyen kell.

Csak az a baj,hogy ez függőség lehet nálam,ezért nem merek mégegyet,hátha nem tudok leállni:-)

Pedig a feng-shui szerint: ahol sárkány van,ott tigrisnek is kell lennie...

2009. okt. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Jajjj!

Elcsúszott :-)

2009. okt. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én orvosnak tanulok, így a tetoválásom az élet csodájára emlékeztet.
2009. okt. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én egy gépészlány vagyok és nagyon jól illik hozzám a tetkóm hisz azt ábrázolja amit szeretek a gépeket alkatrészeket. :)
2009. okt. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

13:42!!

Láttam a Miami Ink-ben a mérleget két koponyával,csak nem a tiéd?:)

De azt hiszem,ott a lány valami más okból csináltatta,de az orvoslással összefüggésben.

2009. okt. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem, nekem egy dns-molekulám van. szép színes, maga a molekula alakja is elég dekoratív. szerintem aboszul jellemzi az élet csodáját, hogy pár kicsi vegyületből mivé fejlődünk.
2009. okt. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nekem 1 csillag van rajta + egy D betű. vagyis Dani, a kisfiam :)))

24/L

2009. okt. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem sajat tervezesu:)igy bucsuztattam a nagymamamat mikor meghalt,a kacskaringos eletemet jelkepezi felul egy csillaggal o mar csak fentrol figyel ram...mikor megszulettek a gyerekeim mindketto neve kezdubetuje bele lett varratva,soha nem banom meg
2010. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
anyukám halálának 9évfordulója napján,felirattam magamra,hogy forever,és a középső e kapott egy hangsúlyt,ami arra emlékeztet,hogy Ő akkor is örökké élni fog bennem.
2010. máj. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!