Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A freemail.hu-ra nem tudok...

Mataluk21 kérdése:

A freemail.hu-ra nem tudok belépni vagy egy hónapja és nem tudom mi van. Bejelentkezek (böngészőről) és az írja, hogy betöltés, fél órát vártam és mindig semmi. Aztán startlapról próbáltam és onnan is ugyanez fogadott mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg másik böngészőből, én google chrome-ot használok, a bejelentkezéssel nincs gondom, de mostanában nálam is egyre többet vacakol a freemail, pl. nem küldi el a leveleket, mindig valami hibaüzenetet ír ki. Én azt ajánlanám, hogy válts e-mail szolgáltatót, a gmail.com elég megbízható.
2013. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is google chrome-ból jelentkeztem be mellesleg.De átváltottam Mozilla Firefox-ra és innen már megy.De azárt köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 21. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!