Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki jól tud angolul, lefordíta...

Aki jól tud angolul, lefordítaná nekem ezt a szöveget magyarra?

Figyelt kérdés

Egy apa beszél a lányáról a lány felettesével. Angolul olvasok, de nemigen értem...


My daughter sent me this letter, you see... She wrote she got the high honor to be of some use to you, corporal. And that she was going to give it her all to live up to yout expectations. Well, you know... She was outright boasting, not understanding how worried that news could make a parent. As her father, I, uh... I was thinking it was probably too early for me to insist she get married, you know... She's still too young and has the whole life ahead of her, so...


2013. júl. 20. 23:22
 1/3 anonim válasza:
A lányom küldött nekem ezt a levelet, látod ... Írt ő kapta a nagy megtiszteltetés, hogy néhány használat, tizedes. És hogy ő meg fogja adni neki az összes felnőni yout elvárásoknak. Hát, tudod ... Ő egyenesen büszkélkedhet, nem értette, hogy aggódik, hogy a hírek is, hogy a szülő. Mint az apja, én ... Arra gondoltam, hogy talán túl korai, hogy ragaszkodni ő férjhez, tudod ... Ő még túl fiatal, és az egész élet előtte, így ...
2013. júl. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudja, a lányom ezt a levelet küldte nekem... Azt írta, hogy megtiszteltetés számára, hogy az ön hasznára lehet, tizedes és mindent felad, hogy megfeleljen az ön elvárásainak. Nos, tudja.. ő őszintén dicsekedett és nem érti, mennyi aggodalommal töltik el ezek a hírek egy szülőt. Mint az apja.. szóval arra gondoltam, hogy valószinüleg túl korán ragaszkodtam ahhoz, hogy férjhezmenjen, tudja. Ő még mindig túl fiata, az egész élet előtte van, úgyhogy...
2013. júl. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D
2013. júl. 21. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!