Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Hitlerről mint...

Mit gondoltok Hitlerről mint emberről?

Figyelt kérdés
Ne a múltban tett cselekményeire gondoljatok hanem az emberre a mélyebbre.

2013. júl. 20. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a példaképem . Miért ? Azért mert egy egyszerű szobafestőként kezdte , és hová jutott ? Ő nem adta fel .
2013. júl. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazán jó meglátású vagy. :)
2013. júl. 20. 23:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes személyiség volt. Az első vh előtt egy visszafogott művészlelkű hazafi volt, bátran harcolt a háborúban, de elég borzalmat láthatott ahhoz, hogy az legyen belőle akit ma ismerünk.

De az is kérdéses, hogy milyen ember volt. Hiszen az, hogy elindított egy olyan háborút ami hat évnyi sötétségbe borította a világot, és elég embertelen dolgokat tett, arra utal, hogy gonosz ember volt. Viszont a magánélete mégis az ellentétét tükrözi, legalábbis amit tudunk róla. Az tuti hogy volt valami mentális betegsége.

Szóval jó ember volt, akit megrontott a világ, és túl sok hatalmat kapott. Mert az is köztudott, hogy ő is csak egy báb volt a Rotchsildok kezében, akárcsak a háború minden személye, aki csak teljesítette a parancsokat.

2013. júl. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát szegény beteg volt fejben, de egyúttal zseni is volt valamilyen szinten, de én nem szeretem azok a dolgok végett amit a magyarokkal tett.
2013. júl. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát igen zseni volt, mert mondhatni sz@rból várat épített hiszen amit csinált Németországgal a vh. kirobbanása előttig az nem semmi... Ilyet egy egyszerű, nem zseni ember nem tudta volna véghez vinni... Én ilyen oldalról tisztelem. Bár aztán a háború alatt tett hülyeségeket és ez a vereséghez vezetett (persze utólag könnyű okosnak lenni...) és a végén már teljesen bekattant akkor már nyoma sem volt annak a zseninek aki az elején volt...
2013. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!