Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Szeretne valaki...

Lányok! Szeretne valaki közületek, nagyon rövid frizurát viselni? 1cm alattira gondolok. És ha igen van olyan bátor, hogy be is vállalja? Ha nem akkor miért nem?

Figyelt kérdés

2013. júl. 21. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem ott körül van. nincs ebben semmi =)
2013. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Legjobb! :) Esetleg megosztanál magadról egy képet velem/velünk?
2013. szept. 3. 02:18
 3/9 anonim ***** válasza:
miért, te is olyat szeretnél?
2013. szept. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva inkább ha van olyan lány aki olyat szeretne, akkor a legnagyobb örömmel segítek neki abban, hogy ilyen frizurája legyen.
2013. szept. 24. 21:26
 5/9 anonim ***** válasza:
miért? :o nekem is olyan van.
2013. okt. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt örömmel hallom. Mióta váltottál erre, és milyen elhatározásból?
2013. okt. 26. 22:59
 7/9 anonim válasza:
85%

Szia!

A legjobb, amit valaha tettem a hajammal, nem volt károsodott, de nekem ez áll jól. Fölül kb. fél cm-es, oldalt és hátul, 3 mm. Az alkatom nőies, így tökéletes az összhang. Igaz 3 hetente fodrász, de sokkal igényesebb egy ilyen haj, mint egy hosszú, lógós, amivel elég, ha fél évente fodrászhoz mész. Mindig friss, illatos, nem alszod el.......... Ja, és havonta kipróbálhatsz egy új színt. :)

2014. jún. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hmmmmmm. Ez tetszik! Ez a hozzáállás kéne több lánynak is. Örülök, hogy ilyen nyíltan és jókedvvel beszélsz erről a dologról. Ritka, de nekem nagyon tetszik!!! :)
2014. jún. 20. 00:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék, és nem tartom magam ettől kevesebbnek/többnek, mint az előttem hozzászólók. Egyrészt szeretem és ragaszkodom a hosszúsághoz, másrészt nem állna jól és nekem nem is tetszik az ilyen rövid haj.
2015. máj. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!