Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj a telefonommal?...

Mi lehet a baj a telefonommal? Hogy lehetne helyre hozni?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Mini telefonom van.Tegnap itt volt az asztalomon,amikor interneteztem.Nem foglalkoztam vele,csak a számítógéppel voltam lekötve.Azt vettem észre,hogy a telefonom magától egyfolytában kikapcsol,és mindig kéri a pin kódomat.Párszor eljátszotta,de ma rosszabb lett a helyzet.Feltöltöttem,be se kapcsolt,ezért kivettem az akkumulátort,majd vissza,ezúttal bekapcsolt,de ki se lehet kapcsolni,teljesen megzakkant.Ha meg akarom nézni a Twittert,és bekapcsolnám a képernyőt,nem engedi. Csak ha a töltőre teszem,akkor jelenik meg a képernyő,és akkor tudok valamit csinálni.Ha hívnak,azt kijelzi. :)

Szerintetek mi a baj?Mit tehetnék a jobb helyzetért?


2013. júl. 22. 16:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!