Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hallok fura hangokat a...

Miért hallok fura hangokat a fülhallgatómból?

Figyelt kérdés

A kérdés teljesen komoly!

Érthetőbben: Ha be van dugva a fülhallgatóm a hangszóróba, mert zenét hallgattam, és már nem szól a zene, néha hangok szűrődnek ki belőle. Tényleg ha semmi oldal nincs megnyitva, akkor is.

Most például nagyon halkan, valami fura külföldi nyelven (orosz talán?) beszélget két férfi, néha egy nő is beleszól. Néha felhangosodik magától egy-két pillanatra annyira, mintha videón nézném.

Ezelőtt mindig csak nagyon halk hörgéseket meg furcsa zenéket hallottam, beszélni még nem beszélt senki, csak most.

Ne nézzetek hülyének légyszi, lakótársaimnak is mutattam és ők is hallják. :D Egyik szerint jeleket küldenek nekem az ufók (azt hiszem jogosan nevettem ki), a másik szerint meg ez normális, mert a hangszórók foghatnak rádiós-jeleket, de amúgy nem ért hozzá, ő is csak tippelt.



2013. júl. 22. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy jók a rádiós vétel lehetőségek. Nagyon röviden: A szerkentyűd, az erősítő, egy rádió vevő második része. Ha az előerősítő nagyon érzékeny és az előtte megjelenő oszcillációk eredményeképpen valamelyik AM csatornára hangolódott, majd egyenirányított frekvencia demodulálódik, akkor különböző rádióadások szűrődhetnek be. Ez minden érzékenyebb erősítőnél előfordulhat, ki szoktuk szűrni.
2013. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, felpontoztalak, még ha a szavaid legalább egynegyede teljesen idegen is volt számomra. :):D
2013. júl. 22. 23:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is valami radio jelet foghatott be.

Nekem is a régi fülhallgatombol,amikor csend volt,akkor ilyen pici folyamatos zugásfelet hallottam.

2020. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!