Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook-on hogy tudom ismét...

Facebook-on hogy tudom ismét előhozni, hogy a (z) nem ismerősök/idegenek tudjanak nekem 'Üzenet'et írni?

Figyelt kérdés
Ha rámész bárkinek az adatlapjára, a profilképe mellett megjelenik két szöveg/szó; "Megjelölés ismerőskén" és az "Üzenet". És én itt az "Üzenet"-et kérdezem. Nem tudom sehogy sem visszahozni. Ha valaki tudja, az kérem írja meg konkrétan. Kaptam már olyan választ hogy "valahol az adatvédelmi beállításoknál nézd"... de ezzel nem mentem sokra, mert ott sem találtam meg. Nagyon szépen köszönöm előre is!!!

2013. júl. 23. 02:24
 1/1 anonim válasza:

Az adatvédelmi beállítások fülnél van egy ilyen pont, hogy ki léphet velem kapcsolatba. Na, ott van kétféle opció, hogy alapszintű illetve szigorú szűrés.

Én is csak ennyit találtam "üzenetbeállításként". :/

2013. júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!