Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az nagyon gáz lenne ha egy...

Az nagyon gáz lenne ha egy lány 26 évvel fiatalabb mint a férfi? Mert a szerelem nem ismer határokat és nem számít benne a kor, súly, magasság.

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért érdekel, hogy mit gondolnak mások? Ha itt mindenki azt mondaná, hogy rettenetesen gáz, akkor is szeretnéd, nem?

„Nem számít kor, súly, magasság”... Miért pont mások véleménye legyen az, ami számít.

Ennél nagyobb korkülönbséggel is összejönnek emberek.

2013. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez azért már az a korkülönbség, ahol felötlik bennem, hogy a fickó (bácsi) mit gondol... pl Paul Mccartney is fiatal nőcskékkel házasodik, állítása szerint szerelemből... de ha belegondolsz.. ki akar idősebb nőt maga mellett? ki nem akar maga mellé egy fiatal, jól kinéző nőt? 50 körül aztán meg főleg, mert kapuzárási pánik van, pont arról szól, hogy ő már nem lehet fiatal, nem tud már nőket meghódítani..

hiszek a szerelemben, de azért elgondolkodtató a dolog.. a férfiak ezen a téren nagyon kényesek a "hódítási tehetségükre"


meg ugye apa-komplexus gyanúja is felmerülhet

2013. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hosszutávon ez már sok,te még bomba nő leszel amikor ő már félig meghalt.
2013. júl. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ezen a kérdésen rendesen elképedtem, pedig pasi vagyok.

Nekem már volt, hogy 10 év is sok volt, pedig a lány szerette volna nagyon.

Manapság minden csaj a jóval idősebbekre bukik, de ez még köztük is nagyon brutál.

Ne kínozd magad, neki lehet jó lesz a dolog, de neked tuti nem, max kis ideig.

Csináld ahogy akarod, úgyis a világ rendje ellen fogsz menni, mert a szerelem szép, a szerelem jó, a szerelem minden áthidal. Lósz*rt, de majd erre te is rájössz.

2013. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm de szerintem nem jönne össze. Meg hát pl. ott van Bradley Cooper. 20 éves kis modell csajszival jár, ami már 18 év korkülönbség.
2013. júl. 25. 15:30
 6/6 anonim ***** válasza:
na mi volt? :)
2016. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!