Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ciki ha 14 évesen a szüleim...

Az ciki ha 14 évesen a szüleimmel megyek az Aquaparkba és nem a batárnőimmel?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat.

2013. júl. 23. 21:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen én is ettől féltem. :) Azért kérdeztem meg mert szerintem se ciki csak az (majdnem) összes osztálytársam szerint igen. Ja és amiket mondtál az mind igaz egyeseknél...
2013. júl. 27. 18:21
 12/15 anonim válasza:
Az osztálytársaid bénák akkor! Azt hiszik, hogy ettől lesznek érettebbek, pedig pont ellenkezőleg..
2013. júl. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát igen van egy fiú aki már bocsánat de szerintem szánalmas. Azt hiszi h ő a legmenőbb és olyan képeket tesz fel ahol 5-6 lány áll körülötte és (vörös rúzzsal van kifestve a szájuk) puszilgatják…. -.- Meg azt hiszi h nagyon laza a viselkedése miatt: iszik, vízipipa, beszédstílus, EGYÉB és ezt megossza az egész világgal. Persze ilyen kis gazdag „nagymenő JB utánzat”. Az ilyenekkel mit lehet kezdeni? -.-” A tanárokkal meg úgy beszél… „enyhén szemtelen” kikér magának a dolgokat és a jogait követeli! Ha meg leverjük a kis vakarcsot akkor bejön az anya h mit kébzelünk?!
2013. júl. 29. 19:08
 14/15 anonim válasza:
a mai generáció átka.. egy jó nagy atyai pofontól remélhetőleg észhez térne...
2013. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem ciki
2013. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!