Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is undorító?

Yaoilány kérdése:

Szerintetek is undorító?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim mindig azzal piszkálnak hogy kinyalom a tesóm száját..ami csak képletesen van értve..az egész azzal kezdődött,amikor jöttek anyáék hugommal az iskolába a tanárt informálni tesóm ette a túró rudit,és nem kérte. utánna megkérdezett engem hogy meg eszem e vagy kidobja. mondtam hogy meg eszem. utána mikor anyáék elmentek oda jött pár csaj az osztályból,é el kezdtek fujjongani,hogy meg eszem a tesóm után a kaját. most ezzel mi a baj? szerintetek is undorító? utánna mondtam nekik,hogy utánuk biztos nem enném meg,és akkor meg én voltam a rossz...xD..

2013. júl. 19. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem annyira, de én mindig le szoktam törni egy kicsi darabot, a baktériumok miatt
2013. júl. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem ciki :D hülyék az osztálytársaid :)
2013. júl. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szokták mondani, hogy "családban marad"

családtag után simán eszek én is az ő harapásából, esetleg ugyanazzal az evőeszközzel... bár azért evőeszköz megosztását igyekszem elkerülni, az azért tényleg fertőzhet valami jó kis nátha:D

az osztálytársaid nem szokták pl körbeadni a cigit? vagy valamilyen üveget? (nemtudom hány éves vagy)


szóval nem undorító és még csak nem is olyan nagyon fertőzésveszélyes a másik harapását enni:)

2013. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

xDD nálunk az egész osztály képes lenne egy üvegből inni XDDD

én először undorodtam tőle és még anya után sem ittam.. de aztán mindenki az osztályban az üvegemből ivott mert túl kedves vagyok xd viszont úgy nem ittam egész nap semmit sem.. :( de már megszoktam és fiú osztálytársaim után is iszok.. és sokszor van olyan is hogy körbemegy az inni az egész osztályban XDD

és ha az osztálytársaid felnőnek akkor nem fognak csókolózni vagy mi??!! XDD

2013. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4es, azért vigyázz, a herpeszt nem lehet kiirtani, ha egyszer elkapod, életed végéig szenvedsz tőle.. csak mondom:D
2013. nov. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!