Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha lefagyott a...

Mit csináljak, ha lefagyott a PhotoShop, de nincs mentve a munkám?

Figyelt kérdés

Muszáj mentenem, mert eddig 1.5 órát dolgoztam vele... és nem kérek az olyan kommentekből hogy 10 percenként mentsem, mert már vagy milliószor megfogadtam, hogy mentem, de elfelejtem állandóan... Utálom is magam most emiatt.

Valami BEVÁLT módszer?



#fhzsj
2013. júl. 24. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyomd meg a prt sc gombot és illesztsd be painbe. Vagy meg ctrl+alt+delete feladatkezelő :D
2013. júl. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bevált módszer a percenkénti mentés. Csinálhatod újra.
2013. júl. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Káromkodj! - én azt szoktam
2013. júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Paintes, köszi, rétegeket nehéz lesz ott elválasztani egymástól. Azért értékelem segítőkészséged. :D

Káromkodás megvolt és csinálom újra. Faszom az egészbe...

2013. júl. 24. 17:05
 5/6 Lord Keri ***** válasza:
100%

Ha ez nem túl régen történt, és mivel nem szabályosan zárodott be a program van rá esélyed, hogy megtalálod a munkádat vagy legalábbis a munkád egy állapotát a TEMP mappában.


Általában a legtöbb program pl Office oda dolgozik és oda csinál egy aktuális állapot mentést.


Nem biztos, hogy megtalálod de érdemes átnézni:


C:\Documents and Settings\Felhasználói név\Local Settings\Temp

2013. júl. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A print screen-es módszer még mindig jobb mint hogy nulláról kezdj. Legalább látni fogod hogy eddig hol tartottál és ha mondjuk rétegekre még szükséged van akkor könnyebben visszaállítod hogy tudod hogy pontosan mi volt.

Vagy fogod az alapképet és ami van benne a lementettbe onnan kivágod beleteszed az új rétegbe igaz lehet hogy melósabb lesz de még mindig jobb mint nulláról, és lehet hogy így jobb lesz. Az állandó mentést jobb ha megfogadod mindig mert én nem egyszer jártam már úgy hogy 1 képpel majdnem kész voltam erre jött az áramszünet és pont akkor döglött be a szünetmentesem is.

Én onnantól kezdve mentek 5 percenként vagy ha nagyobb munkát csináltam akkor utána azonnal.

Más ilyen módszert én sem tudok sajnos.

2013. júl. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!