Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Origami szakértők figyelem!...

Origami szakértők figyelem! Segítségre lenne szükségem. Ajánlanátok olyan figurát, ami szép, egyedi, de azért megcsinálható egy kezdőnek? Tehát ne legyen nagyon egyszerű.

Figyelt kérdés
Egy olyan ismerősömet szeretném megajándékozni szülinapjára, akit csak pár hete ismerek. Papír (vastagság, esetleg valami szép mintást hol lehet kapni)-és méretajánlásnak is örülnék. A figura méretét kicsire terveztem, és kemény, tartós, de hajtogatható papírból. (Tudom, hogy az, hogy kicsi, és hogy kemény papírból legyen, nem valószínű, hogy össze fog jönni, de hátha). Előre is köszönöm a segítséget. :)

2013. júl. 24. 19:53
 1/5 gatpista válasza:

A kezdő, és a szép elég ritkán fér össze :D . Nem tudom, hogy mennyire vagy kezdő, vagyhogy neked mi a szép ( egy egyszerű virág is szép vagy csak egy bonyolult sárkány?) De elég egyszerű a verdeső szárnyú madár, amit kb. 5-10 perc alatt meg tudsz csinálni-az idő függ a gyakorlottságtól!) Jó ötlet még egy bumeráng ami szintén meg tudhatsz csinálni (ez egy picit nehezebb a madárnál) de az én kedvencem a kéz amely ezektől egy picit nehezebb de mindhármuk közül messze az a legszebb( de ez sem ördöngőség) próbáltam szép és kezdők által is elkészíthető, látványos modelleket írni ( a madár verdesi a szárnyát ha mozgatod a farkát, a papírbumeráng visszajön (kis gyakorlás után) a kéz pedig...... nagyon szép ha pontosan dolgozol vele.)

Utóirat: írok linkeket hogy hogy tudod öket elkészíteni

Egyébként vehetsz egy kezdőknek szóló könyvet is ( valakinek a rajzokból könnyebb.)



Írta: Gatpista

2015. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gatpista válasza:
A kéz linkje: [link]
2015. júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gatpista válasza:
A bumeráng linkje: [link]
2015. júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gatpista válasza:
A madár linkje: [link]
2015. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gatpista válasza:

És végezetül ha lenne még kérdésed tedd fel bátran ! És bocsi hogy csak 2 év után vàlaszoltam.


Írta : Gatpista

2015. júl. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!