Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a gyakori...

Lehetséges, hogy a gyakori kérdések egyik munkatársa legyek?

Figyelt kérdés
Szeretek válaszolni a kérdésekre, egész nap. Szívesen segítek másokon bármikor, bármiben. Vagy kell ehhez végzettség is?

2013. júl. 24. 22:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Ilyennel szeretnék foglalkozni mindenképp. Van érzékem a pszichológiához, szeretek másokon segíteni, jó tanácsokat tudok adni. Milyen módom van arra, hogy egy ilyen segélyszolgálatnál dolgozzak? Pl. el kell végezni hozzá egy egyetemet, esetleg kisebb végzettség is elég? Hol tudnék ilyesmivel foglalkozni, dolgozni?
2013. júl. 24. 22:26
 2/9 anonim ***** válasza:
simán megteheted most is
2013. júl. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó, de nem csak hobby szintre gondoltam.
2013. júl. 24. 22:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Aki ott dolgozik, az nem tanácsokat oszt ahogy te képzeled.


Amúgy pár éve lehetett jelentkezni moderátornak, fényképes önéletrajzzal, többszintű szűréssel, elég kemény feltételekkel.

2013. júl. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha komolyan ilyesmivel szeretnél foglalkozni, akkor szerintem ne itt :)

Vannak karitatív szervezetek, lelki-segély szolgálatok, ilyesmik.

De ahhoz hogy te tanácsokat osztogass telefonon szerintem kell valamilyen végzettség.

Kezdésnek elmehetsz önkéntesnek pl. nyugdíjasokat etetni, tisztába tenni, ilyenek... ha tényleg segíteni akarsz az embereken, akkor ez is menni fog.

ha csak válaszolgatni, akármit akármilyen kérdésre tudás nélkül, akkor elmehetsz mondjuk a media marktba is dolgozni eladónak :)

2013. júl. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fú, hát a tisztába tevés az teljesen más kategória. A media markt is..nem ilyen dolgokról szeretek beszélni, hanem konkrétan lelki problémákról mint a pszichológus, empatikus vagyok, meg ilyenek..ápolónak nem mennék, mert sajnos nem bírnám.
2013. júl. 25. 00:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy pszichológus legyél, már a felvételihez két középfokú nyelvvizsga kell kapásból. És jó sok pénz :) Szóval tanulj.
2013. júl. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Épp ezért nem szeretnék pszichológus lenni, de mégis szeretnék ilyen dologgal foglalkozni.
2013. júl. 25. 10:46
 9/9 Lord Keri ***** válasza:

Vannak ilyen lelkisegély vonalak, ahol nem hinném, hogy a vonal végén képzett pszichológusok ülnek.


Kifejezetten öngyilkosoknak, alkoholistáknak, drogosoknak.


Talán érdemes lenne ilyen területen körülnézned.

2013. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!