Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Huszonévesek, és mások! (csak...

Huszonévesek, és mások! (csak mert 23 vagyok) Ti laknátok a Flórián térnél? Elsősorban az infrastruktúra, közlekedés gyorsasága, lehetőségek elérése, választéka, árak, stb alapján mit tud Zugló/az Örs, amit a Flórián tér nem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy új munkahelyem lesz, Buda nagyon széle környékén. Jelenleg Zugló "másik végén" bérelek egy szobát (mindig ismeretlenekkel laktam együtt: dörömböltek reggel/hánytak, zajongtak részegen éjjel, volt, aki a kajámon élt, majd lopott tőlünk ruhákat...) DE, szeretek itt lakni, zöld és nyugis, mégis relatíve minden elérhető (napközben 10 perc sincs az Örs a lifttől :) Mivel az új helyre 1 óra 10 perc lenne a legideálisabb utazás, váltanom kell. A most kinézett lakás egyszerűen fenomenális (lakótárs szuper, lakás szuperül berendezett, szobám szép, környék egész jó volt első benyomás alapján), de az utam a munkahelyre szintén kicsivel több egy óránál pedig közelebb van, csakhát buszok közlekednek, nem pedig metrók és vilik, mint ahogy eddig megszoktam... :/

2013. júl. 25. 05:00
 1/7 /Anita_'94/ ***** válasza:
Szerintem a közbiztonság jobb, mint az Örsnél. Óbudán metró helyett HÉV van, meg 1-es és 17-es villamos, ami szerintem nem olyan rossz. A metró (Árpád híd, Batthyány tér) kb 10-15 perc, szóval ott sem rosszabb. Van piac, Tesco, Auchan, Eurocenter, Flórián, Stop Shop meg egy csomó minden. Bár én nem ott lakom, de oda jártam suliba és most is ott dolgozom. Simán tudnék arrafelé élni.
2013. júl. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lord Keri ***** válasza:

Én laknék a 3. kerületben, teljesen jó, minden relatíve közel van, bár én autóval közlekedem, így a tömegközlekedésről lövésem sincs.


Amúgy nyugis környék és viszonylag zöldebb övezetei is vannak. Nekem ez a kedvenc kerületem meg a második, de ugye az más kategória! :D

2013. júl. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
miert mas kategoria a maspdik kerulet? az draga? vagy?
2013. júl. 26. 02:50
 4/7 A kérdező kommentje:
esetleg bizonyos reszein nem kedvezo feltetelek uralkodnak? draga/lopnak/stb... reszletesen - arrafele is keresek!!
2013. júl. 26. 02:51
 5/7 /Anita_'94/ ***** válasza:

Talán a legdrágább kerület.

Amúgy lopnak, de nem az utcán, közvetlenül a zsebedből, hanem magasabb szinten :D

Politikusok, zsidók, bankárok, diplomaták, cégvezetők stb. Szal, az ilyen gazdag környék.

2013. júl. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 /Anita_'94/ ***** válasza:
Az I., a II., az V. és a XII. kerületek alapból drágák.
2013. júl. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lord Keri ***** válasza:
A 2. kerület a Rózsadomb azért írtam, hogy más kategória, ott a gazdagok laknak! :D
2013. júl. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!