Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kaliforniai vagy a floridai...

A kaliforniai vagy a floridai Disneylandben szeretnék dolgozni hercegnőként. Milyen feltételek kellenek ehhez?

Figyelt kérdés

Szerintetek jó ötlet? Imádom a gyerekeket, a rajzfilmeket, a meséket, és persze szeretem a hercegnőket is. Szerintem könnyű munka legalábbis nem tűnik olyan keménynek.

Lécci csak normális válaszokat!!

13/L



2013. júl. 25. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézzél ki hibátlanul.
2013. júl. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó ez tényleg nagyon fontos én nem mondom, de mit kellene tudom mondjuk a "felvételin" amikor megnézik, hogy megfelelek-e hercegnőnek.
2013. júl. 25. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:
miert kellene kinezni hibatlanul? ez nem szepsegverseny! a gyerekeknek fog alakitani hercegnot ? eleg ha nem kover es szepen ki tudja magat sminkelni - nincsen csunya no!
2013. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Beszélned kéne több nyelven.
2015. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A hercegnőknek meg van, hogy milyen magasságnak kell megfelelniük. Pl, hogy 5'4 és 5'7 között kell lenned, ami kb 163-170 cm. Emellett vékonynak kell lenned és szép arcod kell, hogy legyen (pl. nincs az orrodon egy hatalmas anyajegy). Angolul kell tudni, de előny ha más nyelven is beszélsz, (pl Amerikában a spanyol vagy a francia). El kell menni egy meghallgatásra, ahol meg kell tanulnod egy koreográfiát és megnézik az arcodat és ha ezeken a rostákon átjutsz, akkor felpróbáltatnak veled egy jelmezt, fel kell olvasni pár sort és van improvizációs feladat is. Amúgy a látszat ne tévesszen meg, mert nagyon kemény munka! Heti 6-7 napot kell dolgozni és állandóan mosolyogni és nem eshetsz ki a szerepedből, arról nem is beszélve, hogy félévente ugyan úgy el kell menned meghallgatásra, hogy megtarthasd a szereped és hidegben-kánikulában is kint kell állnod és mosolyogni a vendégekre.

Remélem segítettem valamit! :-)

P.S. Ha tényleg komolyan gondolod, akkor egy próbát szerintem megér, mert nincs annál jobb érzés, mint amikor örömet szerzel egy gyereknek! ;)

2016. márc. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!