Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most most megyek majd 9. -be...

Most most megyek majd 9. -be szeptembertől, de félek, hogy nem fognak velem barátkozni vagy nem találok olyan 1 személyt akivel jó elvagyok! Mit csináljak? Félek!

Figyelt kérdés

2013. júl. 26. 10:15
 1/8 anonim válasza:
100%
megnézted az osztálynévsort? keress valakire rá akár facebookon, aki osztálytársad lesz, és aki szimpatikus jelöld be, és kezdj el vele beszélgetni:) igy neked már lesz szeptemberbe ismerösöd, vagy akár barátod ;)
2013. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már mindenki ismerősöm facebookon az osztálytársaim közül..csoportunk is van meg minden.
2013. júl. 26. 10:42
 3/8 anonim válasza:
100%
Szia! Sajnállak, de szerintem biztos fogsz találni barátokat! Én is most megyek kilencedikbe! Az előző sulidban voltak/vannak barátaid? Ha igen, akkor nem kell félned!! Egyébként hová mész továbbtanulni? :)
2013. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Vannak barátim, csak nem lesznek az osztálytársaim..sajnos. ://

Kereskedelmi suliba megyek. Te?

2013. júl. 26. 18:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha lesz gólyatábor akkor menj el mert ott megismered az osztályod egy részét és sokkal könnyebb lesz szeptemberben! :D
2013. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Zenei szakközépbe megyek. :-)
2013. aug. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ezzel mindenki így van.:D Én bejáró vagyok, Pesten tanulok, és egy ismerősöm sem volt. De már az első héten megtaláltam azokat, akikkel elvagyok. Most megyek 3-ba, és még mindig velük lógok.:D Ne félj attól hogy mit fognak szólni, add önmagad, így szerzel igaz barátokat. ^^
2013. aug. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem emiatt ne aggodj!:) Ha nyitsz masok fele, akkor viszonozni fogjak a kozeledest:) mindig mindenki megtalalja a maga parjat;)
2014. jan. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!