Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A the sims 3 vagy a minecraft...

A the sims 3 vagy a minecraft jobb?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 15:25
 1/4 anonim válasza:
én a sims-en nőttem fel és nagyon szeretem. a minecraftot nem régen ismertem meg és nagyon jó :D nem tudnék dönteni de a sims 3-hoz emlékek kötnek, szóval... :) 14/l
2013. júl. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt mindenki maga dönti el, hogy melyiket szereti jobban. Itt az én véleményem: Én mind a kettővel párhuzamosan játszom :) Nem tudnék dönteni, a Sims 3-an egy egész napot el tudok tölteni, a MineCraft-on ugyanugy(6 fajta kliensem van XD)
2013. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minecraft jobb de a SIMS 3se rosz de annak sok ideig kell várni mig fel telepiti és a sims 3ba nincs szero a minecraftba van tehát szerintem a minecraft jobb
2014. ápr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3.vagyok , leírom értelmesebben .

Minecraft jobb de a SIMS 3se rossz de ott sok időbe telik mig betőlt és a sims 3-ban nincs szerver a minecraft-ban van tehát szerintem a minecraft jobb

2015. nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!