Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A minecraft internetes jatek?

A minecraft internetes jatek?

Figyelt kérdés
A minecraftot lehet olyan gepen jarszani amin. incs net?ha lehet akkpr honnan tudom letolteni?

2013. júl. 26. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
A Single player-hez nem kell net , de ha szerveren akarsz játszani akkor igen .
2013. júl. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 bruben válasza:

Minecraft for Windows

Download Minecraft.exe

[link]

2013. júl. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Húú gyakorikérdések sokkoló kérdés kategória!

Már a belépéshez kell a net mert a kapcsolat a szerverrel net nélkül egy nullát ér. Mert szerinted mi ellenőrzi a felh.nevedet ill. jelszavadat?

2013. júl. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert ugyebár az előző válaszoló Single playerről még nem hallott .
2013. júl. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Ti síkhülyék!!!

A belépéshez is kell net mert szerintetek csak úgy a levegő ellenőrzi,hogy valódi névvel és jelszóval akarsz-e belépni?Amúgy hallottam a single player-ről de ahhoz is be kell lépni nem?

2013. júl. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezennel aku azt mondta h a belepeshez kell net annak az orra ala dorgolnem h talaltam egy olyat h nem netes .ingEnes.sot meg tobb cucc is van.pl vannak autok meg epuletek keszen.meg van meg pl szamtogep.naptar.bevasarlokozpontok.es nem netes es ingyenes.es bocs a hibaker de telon kicsik a gombok
2013. aug. 5. 18:01
 7/10 anonim válasza:
és honnan töltöted le??
2013. nov. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem mondom meg mert nekem sincs róla fogalmam.kb 2-3hónapja töltöttem le.ne várd el h majd kikeresem neked az ezer letöltőhely közül.dolgozzál egy kicsikét magad is!!!!!!;)
2013. nov. 16. 21:34
 9/10 Br3nor válasza:

A "síkhülyés" válaszolónak üzenném, hogy ha nem ért hozzá akkor ne szóljon le másokat. Igen az eredeti klienshez (abba most ne menjünk bele hogy tört is van) tényleg kell net hogy leellenőrizze a felhasználónevet/jelszót. (hatalmas)DE ha már egyszer net használatával elindítottad a játékot akkor legközelebb net nélkül is beenged offline módban ha nem írtál át benne semmit.

(Gondolom most én is síkhülye vagyok hogy melóban net nélkül single playerezek eredeti játékkal:P )

2013. nov. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom Br3nor!!!!:)
2013. nov. 18. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!