Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen betanulós szakmákat...

Milyen betanulós szakmákat tudtok, ami viszonylag jó és emberien keres?

Figyelt kérdés

Tudom, h Magyarország ki van csukva, hisz itt még egy diplomás is nehezen talál munkát.

Azért kérdezem, mert egy év múlva 18 leszek, vagyis elmehetek otthonról. A családi és anyagi környezetem nagyon rossz(alkoholista apa; van, h napokig nincs kaja). Van egy barátom, pontosabban legjobb barátom, akivel egy cipőben járunk és ő azt mondta, h tudna intézni pénzt gyorsan, de én meg mondtam, h inkább gyűjtsünk, mert nem akarom, h vmi baja legyen...Sajnos így is, h nagyon optimistán számoltam, hála a félretett pénzemnek, max 200ezret tudnánk összegyűjteni(mire 18 leszek), ami egy rövid ideig elég albérletre meg ételre, de utána is meg kellene élnünk.

A családom meg nem ad pénzt, mert ha lenne is pénz, amit nem iszik el apám, akk se adna, mert utál engem(másod szülött fiú, aki elmondja a véleményét az alkoholistákról..)


2013. júl. 27. 00:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!