Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Varga Ricsi, Jade Handkammer...

Varga Ricsi, Jade Handkammer es a tobbi """netceleb""". Mi a velemenyetek rola? Gyujtsuk itt ossze!

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 11:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
100%
Irritálnak . Jadeval annyira nincs bajom de Ricsi nagyon el van szállva magától . K*baszott keménynek nagyképű , közbe meg nincs is mire annak lennie .
2013. júl. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
100%
nem velük van a baj. úgy az átlag tinikkel...ha a kutya nem lenne rájuk kíváncsi, akkor nem lennének ilyenek. de mivel rájöttek, hogy a sok buta 13-15 éves ezért rajong, így hát addig csinálják ameddig van rá igény...márpedig lesz. sajnos ott tartunk, hogyha most én is átváltanék ilyen nagyképű valakivé, egyből engem is istenítenének, pedig amúgy nincs miért.
2013. júl. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
19%
Mit akartok magatokkal? Ricsi nem azert lett "celeb" mert Joe az ejjel nappalban van!!! Hanem a fureszes videok miatt de ez senkit se tavarjon! -_-
2013. aug. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
100%
te már csak tudod...biztos te is a "rajongója" vagy, akiknek elég csinálni 1 olyan átlagos hülyeséget, amit bárki megtenne, és akkor már híres. láttam a teszkós sminkelős videóját is...mi ezt ismerősökkel 2-3 éve megcsináltuk...mekkora ötlet...és van ez a sok buta tini, aki lájkolja, mert mekkora poén...
2013. aug. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
0%
Igen en tudom mivel ismerem azert nem kell lenezni mert elert valamit !!! Te sohasem fogod azt elerni!! A videoi orszagszerte ismertek es mindenki probalja utanizni szal inkabb amig nem ismersz valakiit nem pofazz!!
2013. aug. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
100%
jah, hogy ezek szerint normális, ha valakinek az a célja, hogy lejáratja magát mert swag vagyok, meg yolo van stb? :D max a 13-15éves kiscsajok rajonganak ezért...figyeld meg, hogy jövőre lecseng ez a netcelebség, aztán a kutya nem lesz rá kíváncsi...:D én inkább egy kariert felépítek magamnak, és majd mikor elkészül, akkor a pofájábaröhögök ezeknek, hogy én vittem valamire azzal, hogy megdolgoztam érte, és nem hagytam, hogy istenítsen pár 13éves :D nem rajongók azok, hanem s*ggnyalók, és ha 1x valamelyik csodás videója miatt előállítják őket a rendőrök, akkor hány rajongó áll majd ki mellettük? :D mind ugyanúgy röhögni fog, h ez mekkora poén még így is.
2013. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
0%
ritka buta vagy nem "veszekedek" tovább...
2013. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
100%
ne is...úgyse fogok lealacsonyodni annyira, hogy ez legyen a jövőképem...gyere vissza 1 év múlva...fogadjunk, hogy senki nem fogja tudni, ki az a Varga Ricsi :D
2013. aug. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 A kérdező kommentje:
Elert valamit az eletben ??? Mit ert el de most komolyan! 17 eves nem tanul es nem dolgozik! Mond mar el azt elerte hogy jo sok tini p*csa mint te magad szeresse es istenitse ot? Hat inkabb nem leszek ask.fm celeb csak kimeljenek az efele lanyok mint te... Gondolom neked is csak a vesszo kell.
2013. aug. 11. 17:55
 10/73 anonim ***** válasza:
100%
így van, az ilyenektől a fejem tudom verni a falba. Nekem is van ismerősöm, inkább meg se nevezem, ő szerencsére amellett, hogy elviseli, hogy istenítik egy normális célokkal ellátott ember, aki nem fog majd elveszni, ha lecseng ez a dolog...de ezeknek semmi céljuk nincs, és úgy gondolják, hogy majd örökre ilyen népszerűek maradnak, és nem kell nekik se dolgozni se semmi..aztán majd jól pofáraesnek :D viszont hozzájuk képest az őket istenítő emberek sokkal gázabbak :D
2013. aug. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!