Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A bosszúállók című film...

A bosszúállók című film legvégén, mielőtt a tényleges stáblista elkezdődik, ki az a piros bőrű kék szemű gonosz aki hátra fordulva mosolygott egyet miközben jelentettek neki?

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 16:52
 1/3 anonim válasza:
58%
Szóval nem csak nekem tűnt fel! Egyébként nagyon hasonlít az Amerika Kapitány: Az Első Bosszúálló "főgonoszára" Hydra-ra...A film végén, amikor a Kapitány és a Hydra vezére a repülőgépen harcolnak, a Tesseract valamiféle kaput meg, és H. egyszerűen eltűnik. Szerintem olyasmi történt, mint a Thor-ban Loki-val: az univerzum egy másik felébe kerül. Szóval, szerintem az Hydra, de lehet, hogy nem.
2013. aug. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 LEON S KENNEDY válasza:
100%
Igazából az THANOS az egyik legesleg erősebb marvel karakter talán a leg erősebb . [link] 1000000000% hogy az thanos volt .
2013. aug. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Iszák Endre válasza:

Igazitanám a kérdezőt, a Hydra az egy szervezet, vezetője a Vörös koponya.

Aki igen, később visszatér.

2018. dec. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!