Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek csajok manapság a...

Szerintetek csajok manapság a kimondottan rocker férfiak srácok hogyan állnak hozzá ehhez a három konkrét házimunkához/főzés, takarítás, mosás/?

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem attól függ, hogy rocker-e valaki...

Nekem van olyan rocker haverom, aki pl imád főzni, de a mosás és takarítás elől mindig menekül; de van olyan ismerősöm is, aki rocker, és kb a disznóól szebb, mint a szobája...

2013. júl. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt párom rocker, 29 éves, igényes volt, tökéletesen vitte a háztartást. Mostani párom 34, rockerféleség, nem igazán az a rendszerető. Bátyám szintén rocker-metálos keverék a maga 24 évével, ha olyanja van rendet rak, ha nincs, akkor nem.


Sosem a zenei ízlés a mérvadó szerintem..ez egy akkora bullshit!

2013. júl. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Rocker vagyok bár utálom ezt a szót. Hosszú haj, szakáll, 185 cm, 100kg, szóval igazi "nagydarabállat". Egy deathcore bandában vagyok szólós. Ezért néznek rám emberek akik nem ismernek, ha azt mondom, hogy milyen fa*za lett a vadas, amit tegnap főztem. Imádok főzni. :) Takarítást megcsinálom, mosni meg a mosógép mos, nekem csak bele kell tenni. Attól, hogy valaki "rocker" és nem divatmajom, mint a többi, még lehet normális ember. Sőt..
2013. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Pártolom Csubee hozzászólását.


Magam is rocker vagyok, hím példány. Ennek ellenére ha kell főzök, állítólag nem is rosszul, a mosógépet sem lomtárnak használom, és még a porszívót is be tudom kapcsolni.

A seprűhöz nem nyúlok, mert az asszony nem komálja ha b@.szt@.tom a verdáját.

2013. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!