Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Naruto Shippuuden melyik...

A Naruto Shippuuden melyik részében van az h Deidara, Sasuke és Sakura az erdőben vannak?

Figyelt kérdés
(van egyáltalán ilyen rész?) Léci valaki mondja meg. Köszi a válaszokat előre is! :D

2013. júl. 28. 12:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez a három karakter emlékeim szerint sosem volt egyszerre egy helyen. Bár volt egy olyan jelenet, amikor Sakura, Naruto, meg még egy páran Konohából Sasuke után kajtattak, miközben az említett épp Deidarával harcolt, de ez jó pár epizódon keresztül tartott.

Valami mást is tudnál mondani esetleg azon kívül, hogy az erdőben voltak?

2013. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Elvileg Sakura leeset egy fáról és volt a kezén egy karmolás és Sasuke (tuti h már amikor 16 évesek azaz a Shippuuden egyik részében van) elkapta amikor leeset a fáról. Tudom, van a sima Narutoba is egy ilyen rész, de nem arra a részre gondolok. Bocsi mást nem igen tudok mondani mert egy videóba láttam ami össze volt vágva (ez a rész nem amire kíváncsi vagyok).
2013. júl. 28. 12:53
 3/14 A kérdező kommentje:
Juj de van egy másik rész amibe Sasuke és Sakura és Narutó is ott van és van egy nagy kráter ha tudod esetleg azt akkor megmondanád? :)
2013. júl. 28. 12:56
 4/14 anonim ***** válasza:
Belinkelnéd inkább a vidit (ha nem itt, akkor priviben), és odaírnád, mikor is látszik benne az említett jelenet?
2013. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=OgJacmOrIf0 1:53 vam a fán és esik le.
2013. júl. 28. 14:03
 6/14 anonim ***** válasza:

Na, először is, aki elkapja Sakurát, az Itachi, nem Sasuke :)

Másrészt ez egy szerkesztett videó, eredetiben vagy Naruto, vagy Yamato kapja el Sakurát ebben a jelenetben, és valahol azok között a részek között van, amikor Naruto Orochimaruval harcol annál a hídnál (Menny és föld hídja, talán?).

2013. júl. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és bocsi. :$
2013. júl. 28. 14:29
 8/14 anonim ***** válasza:
halál sakurára!
2013. júl. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Miért? Sakura szerintem jobb (jó volt k*cs*g) de attól még jobb mint Hinata! Sasuke meg eltűnt az animéből bár Sakura és Naruto is keveset van benn.. -.- És sajnos csak a (Naruto Shippuuden) 322. részéig van fenn! :(
2013. júl. 29. 16:27
 10/14 anonim ***** válasza:
hogy miért? :D http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__.. ez az én kérdésem, bőven leírtam, HALÁL SAKURÁRA!
2013. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!