Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ichigonak honnan ered a...

Ichigonak honnan ered a lidérc énje?

Figyelt kérdés
Szóval ezt nem értem... ugye (ha jól tudom) a halálisten énje a sok reiatsuja abból ered hogy az apja az shinigami volt (ugye? vagy javítsatok ki,már rég néztem x3) de a hollow énje mégis honnan? o.o

2013. júl. 28. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

SPOILER

Sztem ez már régóta nyílt titok h Ichigo anyja quincy volt, és a mangában már ki is mondták. Régen shinigamik tűntek el Karakurában, ezért Ichigo apja odament szétnézni, de feltűnt Aizen legelső kísérleti hollowja, ami pont úgy nézett ki, mint amikor Ichigo teljesen átalakult Ulquiorra ellen és azzal harcolt Isshin. De megérkezett Aizen is aki súlyosan megsebesítette Isshint, majd a hollow észrevette Ichigo anyját, rátámadt és megsebezte, de a nő megölte. Így a hollow erő Ichigo anyján keresztül öröklődött, mint ahogy az anime utolsó arc-jában, a Fullbringer arcban is említették.

2013. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Kubo elméje szülte, és ezzel még igazat is mondok:D
2013. júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

első köszi :D és a mangában ez hanyadik fejezet körül van?

második..höhh végül is :'DD

2013. júl. 30. 20:56
 4/6 A kérdező kommentje:
már semmi,megtaláltam azokat a fejezeteket :33
2013. júl. 30. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a baj a Bleach-csel, hogy folyamatosan ellent mond magának. Hiszen a történet elején Ichigo egy edzés során átmenetileg meghal és úgy ébred fel benne. Később úgy magyarázták, hogy Uraharát a Vaizard-ok kimentése miatt ítélték el és Ichigó-n keresztül ezzel akart visszavágni. Az igazság az, hogy egyáltalán nem lehet logikát találni a Bleach-ben.
2019. febr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hát, mert egy kalap fos. A legrosszabb az volt, hogy volt egy séma és folyamatosan az ismétlődött. A vége meg össze lett csapva.
2019. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!