Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elindítom a Wolrd of Warplanes...

AGM kérdése:

Elindítom a Wolrd of Warplanes-t. Tölt, de aztán kidob egy hibaüzenettel (Critical Error Occured). Volt ez már valakinek? Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Critical Error Occured


Exception (EXCEPTION_CPP : 0xe06D7363 @ 0x7C812AEB) received


Please send the logs/130729_120251. dmp and thee last log to developers.


Yuo can press Ctrl+C to copy this message to the clipboard.


2013. júl. 29. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Egészen biztos, hogy a gépeddel van valami gebasz. Nekem is 5 percembe került kiguglizni, de mindegy, megszoktalak benneteket.

Milyen config-ot használsz? Frissítsd a vidikari driverjét, vagy csökkents a játék grafikai beállításain. Lehet integrált valamid? Azt nem szeretik a gamék. :D

2013. júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Google.t néztem, fórumokat is, de nem sok értelmeset írtak. Végső elkeseredésemben írtam ide. :)


Konfig:

AMD Dual Core 5000+

2 GB ram

geforce 6600 videokari( ez cserélve lesz), mondjuk 256mb-os kell a játéknak is.

2013. júl. 29. 12:39
 3/3 anonim ***** válasza:

A grafikus kártya elég gyenge... Ha ez megnyugtat, elég undorító gépigénye van a játéknak, hiszen még csak nyílt béta. Nincs még a különböző konfigokra beállítva a szoftver. Majd egy hivatalos kiadás már más tészta lesz. Még nekem is majdnem minimumra vissza kellett húzzam a grafikát rajta ezzel a géppel:


AMD Llano 2.6 Ghz x4

HD 7750 1 GB DDR5

4 GB RAM


De ha adhatok tippet, akkor ezt felejtsd el, mert egy undorítóan béna és unalmas játék egyelőre, majd ez még változni fog. Hivatalos verzióig próbáld ki ezt a játékot: War Thunder.


Bejáratott, alacsony gépigényű, remek repülősgépes mmo. :) Ez talán futni fog.

2013. júl. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!