Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova menjek tovább tanulni?

Uborka555 kérdése:

Hova menjek tovább tanulni?

Figyelt kérdés
Pécsen szeretnék tovább tanulni, hetedik év végén 1 négyesem volt. Van sok erős suli, de a ti véleményetekre/személyes tapasztalataitokra vagyok kíváncsi.:)

2013. júl. 29. 12:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha biztos állást akarsz és/vagy külföldi lehetőségeket akkor gépészmérnök, mérnök informatikus.
2013. júl. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Melyik általánosba jártál? Azért az sem mindegy. :)


Nagy Lajos, Babits esetleg Janus.


Az elsőben - bár vallásos - mégis hihetetlen a lékkör, mindenki tök jó arc, jók a programok is, biztos tudást kapsz.

Babitsra ez szintén igaz, csak szerintem a Lajos jobb helyen van. Meg nekem az iskola épülete sem túl szimpatikus.

Janus is jó helyen van, bár gyengébb az oktatás. Kevesebb a program, de jó fejek a tanárok. :)

(Ezek mind személyes tapasztalatok!)


Én Lajost választanám a helyedben. :) De a másik kettővel sem jársz rosszul.

2013. júl. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*légkör
2013. júl. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nagy Lajosba azért nem szeretnék menni, mert tegnapelőtt voltam kinnt barátaimmal, és az egyik lány oda jár. Kaptam egy fülest, hogy a kollégiumban sok a meleg.:Dd

Babits nem nagyon szimpatikus.:)

Januson gondolkodtam a legtöbbet, emelt infóra akarok menni, de úgy hallottam elég sok van belőle. Szerintem a Janust választom, de még gondolkodom.:)

2013. júl. 31. 10:46
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja, és az fontos, hogy második nyelvként olaszt vagy spanyolt tudjak tanulni...a három közül ez melyikben lehetséges?:)
2013. júl. 31. 10:50
 6/11 A kérdező kommentje:
Eldöntöttem köszönöm..Hol lehet törölni a kérdést?:)
2013. júl. 31. 18:14
 7/11 anonim ***** válasza:

Jó ez a meleges dolog hülyeség :D

Amúgy mit választottál?:) (Nem lehet törölni)

2013. júl. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy tényleg hülyeség, de az egyik 10.es lány barátomtól hallottam aki oda jár.:D

-Nagy Lajos: Tetszik, jó helyen is van, van kollégiumja, de nemlehet spanyolt tanulni

-Babits: Most, hogy utána olvastam, nagyon tetszik, lehet spanyolt tanulni, de nincs kollégiumja.

-Janus: Nemlehet spanyolt tanulni, és nincs kollégiumja sem.:/

Nemtudom mért vagyok annyira oda a spanyolért, de nagyon tetszik. A kollégium meg fontos lenne, mert 30km-re lakok pécstől és kényelmetlen lenne bebuszozni mindig:s

2013. júl. 31. 18:35
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja, bocsi, a Nagy Lajosba lehet spanyolt tanulni..Juppí:D
2013. júl. 31. 18:37
 10/11 anonim ***** válasza:

Én most voltam ott tizedikes, hidd el, hülyeség ez a meleg cucc :D Csak ezzel szivatják egymást :)

És igen, lehet spanyolt tanulni a Lajosban.

Akkor mit választottál?:)

2013. júl. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!