Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anime fanok SOS! Kifogytam az...

Anime fanok SOS! Kifogytam az animéből (már egy csomót láttam) Mondanátok jó animéket amiket szeretek?

Figyelt kérdés

Léci ne legyen benne: shoujo ai/shounen ai. Minden más jöhet! Csak az a baj h már rengeteget láttam remélem lesz olyan amit még nem! 

::: (\_(\

*: (=’ :’) :*

•.. (,(”)(”)¤°.¸¸.•´¯`»

A válaszokat előre is köszi!



2013. júl. 29. 20:33
1 2
 1/15 anonim válasza:
Shiki, Vampire knight, Elfen Lied, Hell Girl, Nana, Búj búj szellem, Hellsing, Naruto, Bleach, Death Note, most hirtelen ezek jutnak az eszembe, amik jók.
2013. júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

hakuouki

hanasaku iroha

inu boku ss

kurage hime yamato nadeshiko shichi henge

anohana

hiyokoi

nagareboshi lens

accel world

2013. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Tessék: soul eater, vampire knight, death note, Blood+, Blood-C, Fortune Arterial Akai Yakusoku, Kaichou wa Maid-sama, Special A

Ezek jutottak eszembe.

2013. júl. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Amiket mondtatok az őszeset imádom! *-* Sajnos az őszeset láttam is :/ De köszi a válaszokat! :D
2013. júl. 29. 20:52
 5/15 anonim ***** válasza:
Én ajánlom neked az AnimeAddicts-et... ^^ Ott az ismertetők->ismertetők listája->anime résznél bal oldat be tudod állítani miként szűrje neked az animéket... gyorsan és egyszerűen megtalálod a neked tetsző animéket! Én mindig ott keresem ki mit nézzek. (*^ω^*)
2013. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi de ismerem. És én a ti véleményetekre voltam kíváncsi (már kbc az egészet végigbogarásztam) csak azt nem tudom h h lehet a témákat bealítani. Azt hol lehet?
2013. júl. 29. 22:41
 7/15 anonim ***** válasza:

MAL-on több 10ezer anime fent van, 6éve nem bírtam kifogyni...


Itt egy régi válaszom, csemegézz:


Code Geass ( Zseniális seinen anime , zseniális főszereplővel , a második évada a legjobb anime amit valaha láttam a második évad utolsó 10percében az állam a pincepadlót veregette úgy hogy a 2.ikon lakok)

Steins;Gate (időutazós sci-fi , van benne 1 szerelmi szál)

Chaos;Head (sci-fi thriller , sokan leszólják , de nem rossz)

Hellsing Ultimate (véres és brutális seinen anime)

Angel Beats! (AnoHanával együtt a legjobb dráma , emellett ebben van akció és kis románc is)

Ano Hana (a legjobb dráma amit valaha láttam , clannad elbújhat)

Shiki (horror-thriller és krimi , a jobb fajtából)

Elfen Lied (alapjában egy szerelmes anime , viszont 18+ , és nem a véresége miatt , hanem mert különben nem értenéd a szerelmi szálat.)

Mirai Nikki (egy túlélő anime , van benne szerelmi szál , a fsz csaj az egyik legbetegebb pszihopata állat akit animében láttam)

Tengen Toppa Gurren Lagann (mecha fantasy anime , nagyon jó a maga módjáj)

Aria (séta tempós Slice of Life)

Bakuman (mangakákról szól , az alapja egy szerelmi szál nagyon jó anime)

Chihayafuru (sportról szól a karutáról , van benne 1 rejtett szerelmi szál , jelenleg fut a 2.évada)

One Outs (sport + pszihothriller , jól működő kombó , Toua , Lelouch szintű zseni)

One Piece (az egyik legjobb shounen fight , jelenleg is fut , több mint 10éve , lassan a 600.részhez ér)

Eyeshield 21 (sport anime , ha szereted az NFL-t kötelező)

Neon Genesis Evangelion

Evangelion 1.0

Evangelion 2.0

Evangelion 3.0

Evangelion 4.0 (Az Evanagelion-ok a Neon Genesis reameki , kisebb változatásokkal , mechás mencsük meg a földet story , DE nagyon nagy hangsúlyt fektet a szereplők érzelmeibe , elég depis anime főleg az NGO , a remake-k 3.0része nemsokára jön ki BD-n a 4.0 mozi vetítésre vár)

Hyouka (lágy nyomozós story , olyan anime ami elé bármikor le tudsz ülni nézni)

Great Teacher Onizuka (egy baromi érdekes és TROLL anime , egy motoros banda vezére tanárnak áll , előszőr azért hogy diáklányokkal hetyeghessen , aztán megszívatjákegyszer és bekeményitt , Onizuka hatalmas arc)

Kara no Kyoukai 1: Fukan Fuukei

Kara no Kyoukai 2: Satsujin Kousatsu (Part 1)

Kara no Kyoukai 3: Tsuukaku Zanryuu

Kara no Kyoukai 4: Garan no Dou

Kara no Kyoukai 5: Mujun Rasen

Kara no Kyoukai 6: Boukyaku Rokuon

Kara no Kyoukai 7: Satsujin Kousatsu (Part 2)

Kara no Kyoukai: Epilogue

Kara no Kyoukai Remix: Gate of Seventh Heaven (Kara no Kyoukai sorozat , horror-thriller , Shiki a másik női pszihopata vadbarom , ráadásul shiki skizo is , nem kronologikálban megy az anime szóval a részek elején figyelj az évszámokra , ez egy mozifilmekből álló sorozat amúgy , 40-perc és 2óra közötti részekkel)

Fate/Stay Night (gazda szolgás seinen fight )

Fate/Zero

Fate/Zero 2nd (FSN előtörténete)

Kami nomi zo Shiru Sekai (szerintem a legjobb romantikus komédia , nem a szokásos sablon , főszereplőn egy vérbeli kocka : Otamegane)

Ouran Koukou Host Club (ez is egy romantikus komédia , elmegy kategóri , lehet neked jobban tetszik , nekem közepes , 26rész tömör baromkodás az egész)

Denpa teki na Kanojo (horror-thriller , kár hogy rövid 2x40perc)

Chobits (Robot emberes story , kis románc van bennne)

Gosick (itt is van románc bár ez alapjában thriller-krimi és nagyon jó féle)

Mnemosyne (horror , egész jó story , nagy időlépések 6x40perc)

Claymore (a legjobb befejezett shounen fight , naruto elbujdokolhat előle)

Gintama ( az egyik legnagyob ROFLMAO anime , egyik kedvenc részem a 231. 6x néztem meg de azóta is röhögök a sok állaton xD)

Ghost in the Shell (a legjobb cyberpunk anime , nem is kérdés)

Mayo Chiki (romantikus ecchi , ajánlom jóféle , cska kár a cliffhangerért

Bakemonogatari

Nisemonogatari

Kizumonogatari

Nekomonogatari:Kuro (monogatari széri , elvont thriller szerűség , vagy nagyon szereted vagy elmegy kategóriába rakod , nyári szezonban 2 hónap mulva jön egy új 20+ részes évada)

Phantom: Requiem for the Phantom (2 embert kényszerítenek hogy bérgyilkos legyen , nagyon szép személyiség fejlősét leíró karik lesznek )

Casshern Sins (elvont jövőben játszódó story , ahol az emberiség majdnem kihalt , a robotok uralkodnak , de őket is a vég fenyegeti)

Death Note (szerintem nincs aki nem ismerné az egyik legjobb krimi thrillert kár hogy a végét elcseszték , szerintem viszont ígyis a Code Geass magasan veri a Death Note-t , L + Kira x100 = Lelouch)

Pandora Hearts (shounen egészjó , lenne , lehet tetszik majd neked )

Hagane no Renkinjutsushi (2009) (angol címén Fullmetal Alchemist Brotherhood , a legjobb fantasy anime)

Blood+ (horror , vámpíros , van benne románc)

Hanasaku Iroha ( slice of life , egészjó , lassan jön ki mozifilme)

Darker Than Black (nagyon jó shounen , egy fasza sablon mentes és félkínai főszereplővel)

Mahou Shoujo Madoka?Magica ( a címe ellenére az egyik legjobb thriller amit valaha láttam , 1-2 jelenetnél néztem )

Seirei no Moribito ( ha szereted a fantasy-kat ez egy kötelező dolog)

Lucky Star ( megint egy olyan anime amin sírva fakadsz annyit röhögsz )

Tokyo Magnitude 8.0 ( ez egy dráma egy katasztrófárók , elég jó féle)

Kemono no Souja Erin ( ebből az animéből csak 7részt láttam azt is nem rég US jelenleg fordítja , nagyon jó anime lesz ez)

Seirei no Moribito ( egy elég nyugis de harcoktól nem mentes kaland fantasy )

Juuni Kokuki ( ő a Fantasy műfaj abszolút királya .. nagyon izgalmas forulatos anime)

Haibane Renmei (csodás anime, tele van utalásokkal, és nagyon jó komor hangulata van)

2013. júl. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Cowboy Bebop

Ghost in the shell

Appleseed

Afro Samurai

Yu Yu Hakusho

Kiddy Grade

2013. júl. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kifogyni :) Én ezekt szeretem. :)


Dragonball,z,gt

Yu Yu Hakuso

Sailor Moon

Death Note

Attack on Titan

bújj bújj szellem

Ragnarok The animation

Slayers

Valvrave the Liberator

Highschool dxd

Sword art online

Dakara Boku wa, H ga Dekinai.

b gata h kei

ichiban ushiro no daimaou

soukou no strain

The Sun Penetrates the Illusions

The Sunday without God

2013. júl. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Uninhabited Planet Survive

csak angolul találtam meg, nem hiszem, hogy már láttad.

Arról szól, hogy egy csapat 14 év körüli diák egy lakatlan bolygón lévő szigeten kell túlélnie. Nagyon szeretem :))

2013. júl. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!