Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angelandvampirelarry. Blogspot...

Angelandvampirelarry. Blogspot.hu/ Larry stylinson blog most kezdtem, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

2013. júl. 30. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
A háttér nem tetszik, az 1d meg a vámpírok (főleg mixelve) meg nem az én világom.
2013. júl. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rohadt jó, imádom! Kérlek folytasd!!
2013. júl. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeteket :)
2013. aug. 1. 15:14
 4/6 anonim válasza:
Naaaagyooooooon jóóóóóó *----* folytasd !!! Ne hogy abba hagyd!!!! Wiiiii á nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon jó !!
2013. aug. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bár már be lett fejezve a blog, de el kell mondanom, hogy imádtam. Az utolsó előtti részen bőgtem, de az utolsó viszont olyan édesre sikerült. Az utcsó részt is végigsírtam, csak azt már a meghatottságtól 

Nagyon tetszett ^^

2013. okt. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok! 😊

Valaki tudna nekem ehhez a bloghoz linket küldeni? Ha előre is köszönöm szépen 😊

2017. júl. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!