Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tescoba dolgoztam diakmunkaske...

Tescoba dolgoztam diakmunkaskent. Hianyt csinaltam. Van valami hivatalos level amivel elkerulhetnem a befizetest?

Figyelt kérdés
Ugyanis a szerzodesben elvileg nincs benne az,hogy nekem meg kellene teritenem a hianyt vagy hogy felelosseggel tartozom a kassza hianyert. Itt olvastam gyakorikerdeseken,hogy valaki kuldott egy levelet a diak navinak vagy a tesconak amit egy. biro irt meg. Es igy nem kellett befizetnie a hianyt. Jo lenne ha valaki tudna segiteni mert eleg sok a hianyom... :/ es dolgozni ott nem akarok tobbet mert nsgyon rossz. Koszonom elore is a valaszokat es bocsi hogy nincsennek ekezetek,de telorol ortam. Sziasztok
2013. júl. 30. 09:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én életemben nem dolgoztam a Tescóban ,de mivel csak rosszat hallottam róla ezért nem is akarom kipróbálni. Szerintem egy próbát megér. Meg általában úgy vannak leszerződve a tescóval hogy nem írják bele a szerződésbe hogyha hiányod van ki kell fizetned.
2013. júl. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

semmit sem tehetsz,az meg "ténye" hogy neked kell megtérítened

ez nem csak a tesconál van így

2013. júl. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Csak ugye a szerzodesunkben nincs .benne. Es volt aki mar elkuldte. Itt olvastam gyakorin. Csak jo lenne ha meg lenne az a szemely akinek meg van ez a level.

Egyebkent senkinek sem ajanlom. 2x4orat adtak betanulasra. Mely utan3(!!) Hetig nem tudtam dolgozni menni mert verekedni kell a munkaert. Az diakos irodaba 3x kellett bebuszoznom mert elfelejtettek 1-2 dolgot mondani pl a tescos polot harmadjara hoztam el mert az elso ket ottletemnel nem birtak elmondani. A hianyt 4ora alatt csinaltam. Azon kivul egyszer tudtam volna menmi dolgozni akkor meg hazakuldtek mert nem volt nalam a kiskonyvem. Ezt is elfelejtettek elmondani... Kesz katasztrofa.

2013. júl. 30. 14:15
 4/11 anonim ***** válasza:

nem csak a diákoknál nem írják bele a szerződésbe hogy nekik kell megtéríteni a hiányt

ha van egy kis rálátásod a dolgokra akkor tudod

meg nem tudom,szerintem logikus hogy nem egy másik ember téríti meg

2013. júl. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem én. Logikusnak is tartanám, ha hibásnak érezném magam kifizetném, de egy ilyen gagyi betanítás után, ugy hogy az aktuális kuponokat nem mondják el, ugyanis ebbe hibáztam, így nem érzem magam felelősnek. Amúgy szerintem a tesco többet vesz el a vevőktől egy nap mint ami az én hiányom volt. És igazságtalannak tartom,hogy dologozok h legyen egy kis pénzem,hogy a szüleimnek be tudjak segíteni és azért mert nem oktatnak rendesen ki kelljen fizetnem a hibámat, úgy hogy kb 5 percig álltam ott és kb 3 embernek szóltam,hogy segítsen,de nem jöttek.
2013. júl. 30. 19:23
 6/11 anonim ***** válasza:

de sajnos mást nem tehetsz

nem csak a diákokat szívatják,másnál is ez a helyzet,persze hogy lehúzzák az embert,de ha ez vigasztal akkor más sem kap jobb betanítást

2013. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az allandoan ott dolgozoknak nem kell hianyt teriteni. Csak alairni egy papirt h elismerik..
2013. júl. 31. 08:43
 8/11 anonim válasza:
Én másik multinál vagyok, szintén diák-kasszás. Nálunk még 2*4h sem volt a betanítás, ráadásul van vagy kismilliárd utalvány/bón stb. amit elfogadunk... Megértem a helyzeted, nem könnyű, de sajnos nem tudsz ez ellen mit tenni.
2013. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kokakólalájt válasza:
Én is kasszáztam Júliusban pár hetet a tescoban. Nekem a fizetésemből vonták le a hiányt, és a többletet is. A nagyobb gáz az hogy ott el sem mondták a nap végén hogy hiányt csináltam. Utólag tudtam meg a munka közvetítőktől.
2013. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

#9-es! Nem mondják meg a hiányt? Amikor leadjátok műszak végén a kasszát leszámoltok meg minden, akkor a főpénztárosok nem mondják a hiányt/pluszt? Ez elég érdekes..

#8-as voltam

2013. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!