Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek erről mi a véleményetek?

Nektek erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Példul ilyesmiről:

[link]

[link]

[link]

[link]


Csak én kapok hányingert az ilyen tucatképektől?

Oké, egyet-kettőt szépnek és jópofának találtam az elején, de mostanában mindenhol ez a "dreamer", "always", "forever" meg "fuck" és hasonló dolgok vannak. Vagy ez csak nekem tűnt fel? Csak én tartom ezt fetűnően átlagosnak és az egyediség teljes lerombolásának? Sok korombeli hiszi azt, hogy ha ilyen "i'm a dreamer" stílust (nem tudom hogy nevezzem) követi, akkor húúú de nagy egyéniség lesz.

Ja meg ha végtelenjelet varrat, szigorúan a csuklójára...


Ti mit gondoltok erről?


2013. júl. 30. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyívben leszarom, csak a 3. képen láttam bármiféle feliratot, a másik 3 képen csak a lányokat néztem. Szerintem ez olyan mint az iPhone mánia, egyedi akarsz lenne de már több millió ilyen "egyedi" ember van. Megérteni nem akarom, de nem lenne nehéz, bőven elegendő pszichológia tudásom van, hogy megértsem, csak nem érdekelnek
2013. júl. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!