Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hammerli hunter Force 750...

Hammerli hunter Force 750 combo-t szeretnek venni. Olvastam par blogon, hogy a rugo eltort, elgyengult stb.30 eu egy rugo egyesz telen ha hasznili fogom nemfog eltorni? :D Vagy ilyesmi meg nem egy evre szertnem vasarolni

Figyelt kérdés
mia vélemyényetek a fegyerrol? 3 fegyver kutol mellyik jobb "Hammerli hunter Force 750"-Hatsan Ranger mod .99"-Slavia 634"
2013. júl. 30. 22:26
 1/2 anonim válasza:
Halli, nekem egy éve van egy Hammerli Hunter force 750 combo légpuskám, rengeteg golyót már kilőtt, hordom magammal sok helyre, erdőben, földeken. Mindenféle időjárásban s a puskának semmi baja sincs. Csak annyi hogy távcsövet vettem rá másikat mert a előző eltört. Lényeg az hogy meg vagyok vele elégedve!!
2014. febr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Milyen töltényt hasznàlsz hozzà?
2017. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!