Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a szüleim?

Miért ilyenek a szüleim?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy tetoválást a mellkasomra már egy jó ideje,de mindig falakba ütközök,most pl a szüleim .... Minek neked az.. Hülye divat ! Olyan leszel mint egy börtöntöltelék ! bla bla ! Mit csinálhatnék,hogy megengedjék
2013. júl. 31. 08:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És milyen tetoválás lenne? Szerintem nincs baj vele, egy igényes tetoválás nagyon jól tud kinézni.
2013. júl. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Beszéld meg velük hogy milyet szeretnél és hogy abban nem fogsz úgy kinézni mint egy börtöntöltelék.

Ha mégsem engedik meg kell hogy várd míg nagykorú leszel.

2013. júl. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mellkasomra szeretnék egy szöveget ! Believe in your dreams ! 20 éves fiú vagyok ! :))
2013. júl. 31. 08:38
 4/12 anonim ***** válasza:
Ki fognak röhögni a tetoválószalonban, és az életben is. A tetoválással nem azt szokták kifejezni az emberek, hogy puhaphöcsök hanem azt, hogy ők a keményfiúk. Ha lány lennél még elmenne, de 20 éves fiúként... Szerintem szüleid nem amiatt nem akarják mert börtöntölteléknek néznél ki hanem mert kislánynak
2013. júl. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod a szöveg előéletét akkor ne szólalj már inkább meg !
2013. júl. 31. 09:11
 6/12 anonim ***** válasza:

Az emberek 99,99%-a nem fogja érteni és ők csak ezt fogják látni:

[link]

Te meg azt ahogy a pofádba röhögnek vagy ahogy a hátad mögött

2013. júl. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Érdekes eddig 10 emberből 10 azt mondta frankó szöveg ! :)))
2013. júl. 31. 09:19
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen frankó szöveg egy nőnek!! Keress rá a googleben, csak csajokon van ilyen tetkó(Ok van 1 pasi is, de neki az alkarján van)
2013. júl. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem mindegy hol van, alkar vagy mellkas ? Akkor is viseled akárhol van !!!!!
2013. júl. 31. 09:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek előttem szólóval, ez a szöveg tényleg komolytalan. Ha lány lennél még talán elmenne, de így...


Aztán van még hosszútávú indok is ellene; 50 évesen hogyan fog ez kinézni a termálfürdőben?

Na meg állásinterjúval ne is próbálkozzál ha egy kicsit is kilóg az ing alól, mert rögtön elküldenek.


A szüleidnek teljesen igaza van.

2013. júl. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!