Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan lehet beszerezni...

Honnan lehet beszerezni Ghillie ruhához alapanyagokat, illetve alapanyagokat? Többi lent!

Figyelt kérdés

Házilag szeretnék készíteni álcahálót, álcaanyagokat, de legfőképpen Ghillie ruhát.

Alapnak valamilyen hálós anyag kéne, és rá a szálakat, de olyanokat nem tudom hogy honnan lehetne beszerezni.



2013. júl. 31. 15:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Hoppá, kicsit elírtam. Az ruhaanyag* akar lenni
2013. júl. 31. 15:04
 2/7 anonim ***** válasza:
Csirkeháló. Nem vicc. Az 1cmx1cm lyukmérető damil háló nagyon jó! Az alap legyen egy alap BDU vagy kezeslábas ruha. Ez rajtad áll. Utána rá kell varrnod a hálód és már a te igényednek megfelelően pakolhatod rá az anyagokat (varrással, ragasztással, stb.)
2013. aug. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszi szépen! Alapnak pont jó.

Amit a hálóra varrhatok, köthetek anyagot olyat tudsz mondani? Milyen anyag az erre megfelelő?

2013. aug. 2. 23:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Régi katonai pólók, rongyok. Bármilyen anyag amit megfog a festék és nem fényes felületű!
2013. aug. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor egy rongyot fessek be? És milyen festékkel? Köszi!
2013. aug. 4. 09:18
 6/7 A kérdező kommentje:
Festékboltból festékspray
2014. máj. 2. 19:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Így igaz, de a legjobb az erre a célra szánt cucc. Camuflage a márkája is.
2014. máj. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!