Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok jó és működő bolt...

TappancsMancs kérdése:

Tudtok jó és működő bolt keresőt? Próbálgattam és egyszerűen nem működnek úgy hogy normálisan lehetssen használni. Kulcsszavak/megye/város/kerület. Többi lent.

Figyelt kérdés

Próbáltam több bolt keresőt most a szakkatalogus.hu-nál tartok. Kiad találatokat pl "bútorbolt vii. kerület. Csak bármit nyitok meg belőle egyik sincs. Olyanok vannak, hogy először is nincs ott az adatai között a weboldala, mai világban és egyiknél sincs. Gondolom nem kérték el mint alap adatot a cégekről. Jó rendben rákeresek a neve szerint google-ban. Az első találatokra a mindenféle nem is működő cégkeresőket adja ki. Aztán ha többedik oldalon megtalálom akkor sincs egyik se ahol a szakkatalogus.hu szerint a címe van. Pl nincs is Budapesten, vagy sokkal távolabbi kerületben. Aztán van amelyiknek megkerül a weboldala, de nem elérhető, gondolom megszűnt az oldal. Ha a szakkatalogus.hu-n a keresési feltételekbe bepipálom: bútorbolt, Budapest (Főváros), Budapest VII. 7. kerület Erzsébetváros, erre egyáltalán semmit sem ad ki. Mintha nem lenne a VII. ker.-ben bútorbolt.


:) Másik. [link] a B betűs listában ráklikkelek a "Bútorok (334)" -re és úgy adja ki hogy országos szinten ABC sorrendben és az első pl Encsen van. Ugyan ki fog átnézni egy egész országnyi céget? A keresőbe beírom "bútorbolt" és az is országos szinten ABC sorrendben aztán ott van ahol éppen.


Meg tudok csinálni egy weboldalt és tudom hogy a keresési feltételek szűrési lehetősége nem egy nagy durranás. Szerintem ma már alap főként egy országos lista esetén. Nem? :)


Másik :) [link] Klikkelek "Bútoráruházak, bútorboltok", utána "Budapest"-re, és lám? :) "Válasszon a kerületek közül." és mutat 6 db kerületet Budapesten.


[link] a másik tréfarápát vettek. :) "Hol: budapest", megy az oké, jó nagy kulcsszó lista kiválasztom "bútorbolt". Alul a kiadott listában meg ömelsztve, se ABC sorrend se kerületenként sorban. Ki nézi már át az össze budapesti bútrocéget? :) Ráklikkelek az egyik bútorboltra és adatoknál cak cím, se telefon se weblap.


[link]

"Termék, szolgáltatás, tevékenység, cégnév," ide írom "bútrobolt"

"Megye: Budapest" (ha jól tudom ilyen megyénk nincs hanem Pest megye van)oké pipa rá

"Város: Budapest"

Lám lám semmi találat. Beírom "bútor" a többi ugyanaz és nincs kerületi szűrés, hát nem fogom végignézni az összes budapesti bútros céget mert 100ával nézegethetném. Amúgy a www.mt.hu -nak nincs kapcsolati adata, csak egy webmester, aki biztos nem mestere a weblap készítésnek. Ahol nincs kapcsolat vagy hiányos az már önmagában is gyanús oldal, mert érdeke hogy elérjék. Még bútor céget is láttam ahol nem volt csak telefon és email, semmi hogy jé itt vagyunk ide gyere.


Google kiad egy ilyet a "cégkereső"-re:


"CÉG Kereső - Az Összes Magyar Cég Egy Helyen - hbi.hu‎

www.hbi.hu/"


Összes cég?! Hű de jó! Rámegyek "Keresés":bútor, cégadatlap. OK.

"Találati lista:"

"2011 Vendéglátóipari Kft.

Göd, Pesti út 72."

és így tovább de semmi köze hozzá.


[link]

Tevékenységi kör/B/bútorbolt: "Összesen 46 Összesen" cég összesen és ez országos névsor szintén ABC sorrendben.


[link]

"B-C"/"Bútorboltok (36)" Mennyi? :) És országosan, így indul: Székhely:"2132 Göd Ady

Endre út 104"


cylex-tudakozo.hu

Kulcsszó: Bútor, város: Budapest. Minden kerület ömlesztve semmi számsorrend kerületenként, át kéne nézni egész Budapestet.


[link]

"Mit kers?": bepipálom: "bútorok"

"Hol keres?": bepipálom: "Budapest"

"Budapesti kerület szűrő": "VII" bepipálom


Hű de jó mindjárt az első "Cardo Kft." Van weboldal egyből rámegyek. :) "Cardo Kft., 9002 Győr, Pf. 133" :)


A második "Sanamöbel Kft." Weboldal van mindenféle kapcsolat nélkül, se telefon se email se cím. Kamu céges weboldal? Nem szeretnék ha elérhetőek lennének? :)


Alap lenne a kulcsszavaknál külön bútorbolt, bútorasztalos és stb. Így lám megint vegyes és lapozgassam át az összes céget akik bútorral bármiféle kapcsolatban vannak? Mert benne van XY aki venne bútort, aztán antikvitások (csak abból is mennyi van). Mit keres ott egy XY fotográfus a találatok között?


Még ez volt a leghasználhatóbb. A többi használhatatlan.



#cég kereső
2013. aug. 1. 14:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi most nézem nagyon hosszú lett.
2013. aug. 1. 14:47
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nagyon árt a magyar cégeknek mert így alig lehet bizonyos üzleteket keresni a neten. Már ha valakinek számít hogy viszonylag közeli legyen és szerintem azért számít.
2013. aug. 1. 14:50
 3/3 A kérdező kommentje:
2013. aug. 1. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!