Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Londonban szeretnék elhelyezke...

Londonban szeretnék elhelyezkedni grafikusként. Magyar referenciákkal, viszont angol képesítés hiányában mennyi esélyem van? Mik az elvárások?

Figyelt kérdés
Magyarországon 6 évig dolgoztam grafikusként, így elég nagy tapasztalatom van a témában. Nem tudom, hogy a jó angoltudáson és a képzettségen kívül mik a követelmények Angliában, ha ezen a területen szeretnék elhelyezkedni.

2013. aug. 1. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Apukám, magyar egyetemmel, magyar referenciákkal, magyar munkatapasztalatokkal kapott egy London közeli állást, ráadásul elég kellemes fizetéssel:)) próbáld csak meg!!
2013. aug. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
megmutatod a referenciáid?
2013. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mysticista válasza:

én is hatodik éve tolom, elég komoly tapasztalattal...itthon siralmas a bérezés. 130 netto :((((((((((

pedig illusztrációkat, kézi rajzokat, digit festményeket is csinálok és ezekkel turbózom fel a dolgokat...valójában külföldön is profi színvonalon...itt nem becsülik meg

2013. aug. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A grafikus szakma az egy olyan ,hogy senkit nem érdekel ,hogy van e papírod róla vagy nincs ha tudsz teljesíteni akkor kapsz állást ha meg nem akkor lehetsz akár diplomás is :) ennyi olyan ,mint a nyelv :)
2014. jan. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!