Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2 üveg bor meglehet inni 10...

Kenmatnul kérdése:

2 üveg bor meglehet inni 10 perc alatt?

Figyelt kérdés

62 kiló vagyok 15 éves menni fog?

ja és nem érdekel hogy nem kéne meginnom :DDDD



2013. aug. 2. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet inni, de nem egyedül.
2013. aug. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ak egyedül nem sok esélyem van ? :D
2013. aug. 2. 00:25
 3/7 2xSü ***** válasza:

Ivás helyett inkább számoljunk. Mondjuk legyen a bor alkoholtartalma 10%. (Ez egy nem túl erős bor. A borok általában 8-14%-osak.) 2 palack bor, az 1,4 litert jelent ugye. Tehát 2 üveg bor, az megfelel 0,35 liter töménynek, ami 7 feles. Az azért 10 perc alatt nem kevés.


Akár érdekel, akár nem, muszáj azonban megjegyeznem, hogy nem érdemes sportot csinálni az ivásból. Végül is egyrészt azért iszunk, mert az alkoholos italok finomak. Másrészt azért, hogy jól érezzük magunkat. Ha egy buliban rövid idő alatt a mosdóban kötsz ki, egyik sem érvényesül. Egyrészt a hányás íze a szádban kevésbé finom, másrészt nem is olyan kellemes érzés ugye maga a folyamat. Annak sincs sok értelme, hogy ne emlékezz másnap a buli 3/4-ére.

2013. aug. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet inni, csak valószinűleg nem fog sokáig bentmaradni. Akkor meg minek elpazarolni?
2013. aug. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :DD
2013. aug. 3. 13:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy üveget sikerült ennyi idö allatt, mondjuk én 13 voltam és 50kg. :D Nem kell leszólni, finom volt, nem vagyok alkoholista.
2013. aug. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A lehetetlen csupán egy nagy szó, amellyel a kis emberek dobálóznak, mert számukra könnyebb egy készen kapott világban élni, mint felfedezni magukban az erőt a változtatásra. A lehetetlen nem tény. Hanem vélemény. A lehetetlen nem kinyilvánítás. Hanem kihívás. A lehetetlen lehetőség. A lehetetlen múló pillanat. A lehetetlen nem létezik.
2013. dec. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!